Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2020)
İşinizi yaratıcılığınızı kullanarak yerine getirmenizde fayda var.Meslektaşlarınızla ilişkileriniz ve sunduğunuz şeyler konusunda daha fazla düşünmeniz gerekiyor olabilir. Diğerlerinin kötü görünmesine neden olma ihtimaliniz var, dikkat! Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Yeni edindiğiniz dostlar, kendinizi çaresiz gördüğünüz bir konuda yardımcı olma niyeti taşıyorlar. Bununla ilgili duygusal yoğunluklar ve yakınlaşmalar söz konusu. Önümüzdeki günlerde beslediğiniz kimi umutların gerçekçi olduğuna dair belirtiler almaya başlayacaksınız. Yine de riskli adımlar, aceleci kararlardan uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2020)
AŞK: Karşınızdaki kişinin nesöyleyeceği veya nedüşündüğünü önemsemiyorsürekli kendinizdenbahsediyorsunuz. Aşkı damacera gibi görüyorsunuz. İkiliilişkiden bugünlerde uzak durun.İŞ: Varsa harcıyor, yoksa çok üzülmüyorsunuz.Kendinizi para konusunda çabuk toparlamasebebiniz de bu. Sürekli çalışmanız güzel.SAĞLIK: Bugünlerde kendinize enerji yükleyiphayatın tadını çıkarabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Dikkatinizi çevrenizdeki olaylara ve insanlara yöneltmelisiniz. Düşüncelerinizde de bazı değişimler söz konusu. İşyerindeki beklenmedik gelişmeler gerilime girmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2020)
İş ve para durumunuzla ilgili önemli adımlar attınız. Şimdi ayaklarınızı sağlam basmak ve neticileri konusunda sabırlı olmak gerekiyor. Bütçenizi korumak, gereksiz harcamalarınızı en aza indirmek için kontrollü olun. Günün ilerleyen saatlerinde yakın çevre ilişkileri, ziyaretler öne çıkabilir. İletişimin artacağı bu günlerde daha geniş düşünmenin zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2020)
İş dışı özel bir konu iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz. İş yaşamınıza verdiğiniz önem, sizi bazı takıntılardan kurtarabilmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Gerçekten sizin sevginize, desteğinize ve anlayışınıza şiddetle ihtiyacı var. İşinizde sabırsız bir tutum içine girmeniz gerekmiyor. Sabırlı olmalısınız. Destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Biraz gergin sürdürdüğünüz bir para ilişkisinde, karşı tarafta hissedeceğiniz pişmanlıklar sizi yumuşatacak. Sizi masraftan korumak isteyen uyarılarda, söylendiği gibi çekemezlikler yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2020)
Aşk yaşamınızda yeni gelişmeler söz konusu. Kendinizi farklı bir etkilenişime hazırlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed