Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Özel hayatınızı şekillendiren konularda ani oluşumlar içerisinde olabilir, farklı hazırlıklar içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizin hayatıyla ilgili onaylamadığınız konular olduğunda sert bir üslup kullanmaktan kaçınmalı, hataların biz insanlar için kabul edilebilir olduğunu anlamalı, kimsenin kusursuz olamayacağını bilerek hareket etmelisiniz. Ayrıca bu gibi konularda affedici bir tavır içinde olmanız size daha sevgiyle yaklaşılmasını sağlayacak, size olan güveni daha da yukarılara taşıyacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2018)
İkili ilişkilerde sorunları içerde çözme yolunu seçmelisiniz. İnsanların derde derman olma merakı, sorunları kördüğüm haline getirebilir. Gözünüz çeşitli sosyal etkinliklerde, ama yakınınızdakilerin koşulları ve moral durumları size ayak uydurabilecek yeterlilikte değil gibi. Akşam saatlerinde yapacağınız bir programa dahil olmak isteyenler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Kartınız kutsal adam.... İşlerinizin yoğunluğunu göz ardı ederek başkalarının işlerine koşturmaktan hoşlanacaksınız. Kesinlikle sıradan işler hoşunuza gitmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Bekârlar sürpriz bir evlilik gündeme gelebilir. Biraz ani bir karar belki ama bu karar size büyük bir mutluluk getirecek. İşin içinden maddi olarak nasıl çıkarım diye takılırsanız tadı kaçabilir. Bazen yetersiz gibi görünen şeyler bazen ihtiyaçlarınızı karşılayacak hale gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Parasal konularda başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu alanda yaşadığınız endişeler sürerken, yatırım planlarınız risk taşımakta. Bununla ilgili aşmanız gereken engeller olacaktır. Kendi kaynaklarınızı daha temkinli kullanmanız gerek. Duygusal ilişkiler ise sizi fazlasıyla meşgul ediyor. Daha fazla yakınlaşma ihtiyacınız sizi aktif kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Yine de yalnız çalışmaya ve çalışmalarınız bugün paylaşmamaya dikkat edin. Çalışmanızı bir çok gözden geçirmelere ihtiyaç duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Bir çok yere elinizden para çıkacak. İhtiyaçlarınızı önem sırasına göre ayırmak ve karar vermek durumundasınız. Parasal sıkıntılarınız yakında belirgin bir şekilde azalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Aslında az sevilme endişesi değil, partnerinize karşı gizli bir güvensizlik yaşıyorsunuz. Öncelikle bunu kabul etmeniz ve bununla savaşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed