Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Karşı cins ilişkileri açısından başarılı bir döneme giriyorsunuz. Ancak bu konudaki başarılarınız kendi gayretlerinizle orantılıdır. Karşı cinsle olan ilişki ve başarılarınız arkadaşlık ve romantizm seviyesindedir. Bu açıdan yaklaşacağınız kimseler üzerinde son derece başarılı olabilirsiniz. Bugün enerjinizi rahatlatıcı çalışmalara yönlendirmek, ailenizle aranızda çıkabilecek tartışmaları da engelleyecektir. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani karar almamaya özen gösterin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Sosyal çevrenizde bir hareketlenme olacak ve kalabalık ortamlara girebileceğiniz bir gündesiniz. Yaşamdan beklentilerinizi ve isteklerinizi yeniden değerlendireceksiniz ve önceliklerinizi doğru olarak belirleyebileceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte çeşitli etkinlere katılabilirsiniz ve ilginç fikir paylaşımlarında bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Kartınız Yıkılan Kule... Duygusal bağlamda bugün gurur meselesi yaptığınız birçok ayrıntılar olabilir. Ancak dertleştiğiniz insanı doğru bulun ki sizi yanlış yönlendirmesin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Her olayın arkasında bir yorum aramanız, konulara farklı bir düşünce tarzıyla yaklaşmanızdan ileri geliyor. Planlarınıza kimseyi karıştırmak istemiyorsunuz. Başarılı olmak için gerekli şartları kendiniz belirlemelisiniz. Duygusal hayatınızda karar mekanizması artık kendiniz olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Sizi olumlu yönde etkileyen ve harekete geçiren koşullar beliriyor. Ortaklaşa alanda dayanışma gerektiren konularda yapıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Diğer yandan işten gelebilecek maddi beklentileriniz size ümit vermekte. Sosyal hayatın getirdiği hareketli ve keyifli zamanlar sıkıntılı geçen bu sürece destek verecektir. Geleceğe dönük ümitlerinize güçlü destekler bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Gelişen problemleriniz bazı görüşmelerinize ivme kazandıracak. Gün içinde hiç aksatmadan çalışmanıza rağmen geç saatlere kadar takılmak, sizi yeni yöntem arayışlarına sevk edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Gerçekten sizin sevginize, desteğinize ve anlayışınıza şiddetle ihtiyacı var. İşinizde sabırsız bir tutum içine girmeniz gerekmiyor. Sabırlı olmalısınız. Destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Maddi konulara bu sıralar hiç önem vermiyorsunuz ve bu sizin kesenize zarar verebilir. Daha bilinçli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2020)
Yaşamı sadece kendi doğrularınıza göre yaşamamalı, biraz daha maceracı bir ruha bürünmelisiniz ki birlikte olduğunuz insanlar sizden sıkılmasınlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed