Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Sevdiklerinizin sizin yakınlığınıza ihtiyaçları var fakat sizi sıkmak istemedikleri için fazla belli etmiyorlar. Bugün bir eğlenceye katılabilir ya da sanatla ilgili bir olayda bulunabilirsiniz. Şanslı bir gündesiniz. Evinizle ilgili gayretler içinde olabilirsiniz. Evinizle ilgili tamirat ya da bazı hazırlıklar sizi yorabilir. Yaptıklarınız boşa gitmeyecek ve uygun karşılığı göreceksiniz. Bazı şeylerden de fedakarlık yapmanız gerekebilir. Kararsız kaldığınız durumlarda ona buna sormanıza gerek yok. Aklınıza ilk gelen tercihi yapın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Yapınız gereği güzel sanatlara ilgi duyuyorsunuz ama bir yandan çalışma hayatınız, bir yandan maddi konulara ağırlık vermeniz yüzünden yeteneklerinizi geliştirecek zaman bulamıyorsunuz. Bu da sizi mutsuzlaştırıyor. Bugün, açık havada yürüyüşler yaparak sıkıntılarınızdan kurtulabilir, kendinize biraz masraf yaparak stres atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
İşinizdeki problemler sizi biraz rahatsız edebilir. Arkadaşlarınızla da aranızda sorunlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Bugünlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın. Harcamalarınızı kısıtlayın. Aksi halde sıkıntılı günler geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Kendi içinizde yaşadığınız endişelerden uzaklaşmaya çalışın. Kısa süreliğine de olsa yalnız kalmak sizi motive etmeli. Zira kararlılık göstereceğiniz yeni girişimler içindesiniz. Evde daha fazla vakit geçirmek ve aileyle olan bağları yaşamak moral kaynağı olabilir. Bu günlerde yaratıcı konular ve sosyal hayattaki hareketlilikten alınacak keyifler de var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Zor bir iş günü sizi bekliyor. İşinizle ilgili bir haksızlıkla karşılaşmaktan çekiniyorsunuz ama bu konuda bir şeyler yapmaktan kaçınmayacağınızı biliyorsunuz. Sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Özel hayatınızda eşinizden sürekli bir şeyler istiyor ve onu kısır bir döngü içinde yaşatıyorsunuz. İsteklerini dinleyin yani ona nefes aldırın. Böylece gergin ortamların oluşmasını önleyeceksiniz ve daha sakin bir şekilde düşünerek olaylara beraber adım atmaya başlayacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Çok yoğun bir tempoyla çalışırken bile parasızlık çekmeyi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Fakat önümüzdeki günlerde çok belirgin bir düzelme olabilir. Bugünlerde yaşadığınız ve eziklik hissettiğiniz bir para konusu aklınızdan çıkmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Temmuz 2019)
Topluluk içinde yakalayabileceğiniz fırsatlar söz konusu. Kendinizi iyi ifade etmelisiniz. Bazı sorumluluklar üstleneceğiniz önemli görüşmeler yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed