Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Siz bir kadınsanız karşı cinsten eski bir dostunuzu aramanız gerekiyor. Yanlış kararlar almaya uygun bir dönemde olduğunuzu da bilmelisiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun eğer evliyseniz eşinizle ilgili olaylar bugün sizi fazlasıyla işgal edebilir. Aslında bunlar olumsuz şeyler değil Bazı şeylerden de fedakarlık yapmanız gerekebilir. Birlikte olduğunuz kimsenin bazı bunalımları olabilir ve bu da size yansıyabilir. Yeniliklere uymakta zaman kaybetmemelisiniz. Bilinçaltınızda kendine güvensizlik duyguları olabilir. Bazı kimselerden canınızı sıkan şeylerin hesabını sorabileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün son derece uyumlu hareket edip, enerjinizi doğru yönde kullanabilirsiniz. Yakınlarınızla olan ilişkilerinizde başarılı olabilirsiniz. Kendinizden hoşnut ve romantik bir dönemde sayılırsınız. His hayatınızda sizi etkileyecek olumlu gelişmeler olabilir. Bugün işlerinizi kolaylıklı halledebilirsiniz. Bugün oldukça konuşkan ve girişimci olabilirsiniz. Zihinsel faaliyet gerektiren konularda ise hayal gücü ve yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Mecazi anlamların bugün kafanızı kurcalayacağını gözlemleyebilirsiniz. Bunları kafaya takmayın. Neşeli, esprili bir gün sizin için. Tadını çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Size hizmet sunacak kişilerden yana şanslı olacaksınız. Siz müsaade ederseniz işlerinizi kolaylaştırmak için sıraya girecekler. Sonrasında özenilmemiş işleri toparlamak istemiyorsanız desteği güven duyduklarınızdan isteyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Sınırları aşma teması bugün üzerinizde oldukça etkili olacak. Hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak sizi bunaltan kurallardan kurtulmak isteyeceksiniz. Eğitim ve araştırma konularında sürpriz gelişmeler olabilir. Yurtdışından gelecek haberler de bu konularda sizi oldukça cesaretlendirecek. Yeni kararlarınızı hemen hayata geçirmek isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Aklınızı bir türlü işle ilgili projelerden ve planlarda uzak tutamıyorsunuz. Bu enerjiyi işleri yoluna koymakta kullansanız belki verim alacaksınız. Boş hayallerin peşinde yeterince koşmuşsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Bundan rahatsızlık duymanız mümkün. Düşüncelerinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Gerilimli ortamların içinde bulunmamaya çalışın. Çalıştığınız yerde kendinizi yeterince gösteremiyor gibisiniz. Yeteneklerinizin bir kısmına gözleriniz kapalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Para konusunda sıkıntılarınız bugün de devam edecek.Bugün bazı harcamalarınızı parasızlık sebebiyle yapamayabilir ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Biraz sabırlı olmanızda fayda var. Kısa zaman sonra elinize bir hayli para geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2018)
Bugün yediğiniz birşey yüzünden rahatsızlık duyabilirsiniz. Bu yüzden yiyip içtiklerinize dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed