Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün beklenmedik olayları kendi lehinize çevireceksiniz. Zaten diplomatik yeteneğinizin eline kimse su dökemez. Zekanızı iyi kullanıp, düşüncelerinizi çok iyi ifade edeceksiniz. Sabah saatlerindeki isteksizliğiniz gün içinde geçecek. Kendinizi oldukça zinde ve olaylara hakim hissedeceksiniz. Sizin için yeni olabilecek gündelik deneyimler yaşayacaksınız. Aşk yaşamınızda partnerinize karşı gereksiz kuşkularınız devam edecek. Sebepsiz bazı gerilimler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Sizden büyük insanlara dikkatli davranın. Duygularınızı çok belli etmeniz sonradan sizi pişman ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sıradan bir gün planlamayın. Hatta plan yapmaya bile ihtiyaç duymadan daha önce görmediğiniz bilmediğiniz yerleri keşfe çıksanız çok keyifli bir gün geçirmiş olursunuz. Böyle bir heyecan içinizdeki çocuğu ortaya çıkarabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Rekabet ve mücadele gerektiren durumlar içine girebilirsiniz. Gizli rakipleriniz konusunda uyanık olmanız gerekiyor. Dikkatinizin dağılmasına izin vermemeli ve ilişkilerinizde iletişimi kuvvetlendirmelisiniz. Olayları ve kişileri kontrolünüz altına almak yerine olumlu etkinize ve becerilerinize güvenmek daha faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Önemli bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak istemiyorsunuz. Bu bağlantıyı sağlamlaştırma çabalarınız çabuk sonuç verebilir. Çalışma arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili. Bu yakınlaşmaya daha sıcak bakabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınızla ilgili düşünceleriniz giderek berraklaşıyor. Daha kararlı ve sakin bir tutum içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Mesleğinizde planlı davranmamak zaman, zaman başınıza işler açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda alacağınız kararlarda son derece dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Bazı ortak kazançlar elde edebilirsiniz ancak küçük ayrıntıları gözünüzden kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Önümüzdeki günler içinde isteksizce katılacağınız bir eğitim çalışması size çok şey öğretebilir, değerlendirmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed