Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Çalışma hayatınızı bir an önce yoluna koyup düzenlemeye gitmek ihtiyacını hissedeceksiniz. Özellikle ailenizin size yüklemek istediği gündelik sorumluluklar bugün zamanınızı fazlasıyla alabilir. Finansal anlamda ise yeni bir düzenlemeye gitmek isteyecek ve bunun için yeni yollar denemekten çekinmeyeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılı haberler alabilirsiniz ve bu yüzden hafta boyunca psikolojiniz bozuk olabilir. Bir arkadaşınızın etkisi altındasınız ve bütün fikirlerini kanun kabul ediyorsunuz. Oysa fikirlerinde sizi yanıltan çok şey var, bunu bilmelisiniz. Bugün hoş bir davet alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Sevdiğiniz kişi bugün ruhunuza ilham vererek insani duygularınızı harekete geçiriyor. Sanki ayaklarınız yerden kesilmiş gibi çok mutlusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Evlilikte sen-ben tartışmalarınaaçık bir gündesiniz. İki taraf da sözünüdiğerine geçirmeye çalışırsasonuç elde edemeyeceksiniz. Tartışmayagirmeden önce köprü üstü keçileri durumunadüşmektense köprü üstü âşıkları olduğunuzu,birbirinize olan tutkunuzu hatırlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Planlarınızı istediğiniz gibi sürdürmekte zorluklar var. Duygusal olarak kendinizi yıpratmaya açık günlerden geçmektesiniz. Bazı kararsızlıkların kafa karıştırması ile önemli hatalar yapabilirsiniz. Olaylara hakim olmaktan kaçınmalı, bazı fedakarlıkları göze almalısınız. Neyse ki eğitim çalışmalarınızda akıcı sonuçlar aldığınız bugün biraz keyfini yerine gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Çok yakında uzun bir yolculuğunuz olacak. Bugün sizinle özel olarak bir konuda görüşülebilir. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor. Çok yönlü düşünceleriniz, yavaş, yavaş ilgi görüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Geleceğe ertelediğiniz bazı harcamaların bir kısmının iptali gerekebilir.Taşıdığı riski çok belli eden önerilere ilgi duyabiliyorsunuz. Bu sıralar bu bağlamda alacağınız uyarıların belli bir dayanağı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Nisan 2018)
Geleceğinizi daha net görme arzunuz birçok şeye bağlı. Ama bunların bir kısmına becerileriniz kapalı. Özgüveninize daha alçaklardan bakabilmeniz, bu becerileri geliştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed