Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Bazı iş birlikleriniz veya ilişkileriniz size yük olabilir. Belli kararlar verilmesi şart olabilir. Duygularınız kararlarınızı etkilememeli. Yatırımlarınızı, sunduğunuz hizmetleri veya ürünleri gözden geçirmeniz, yaşadığınız yer ya da gayrimenkullerinizle ilgili kararlar almanız gerekiyor. Etrafınızda size boş sözler veren tutarsız kişiler olabilir, dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Bugün gezegenlerin olumsuz etkileriyle kendinizi sinirli ve gergin hissedeceksiniz. İnatçı tavırlar sergileyebilir ve yakın çevrenizdeki insanlarla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle öğleden sonra bir aile dostunuzla sert bir tartışmaya girebilirsiniz. Bu tartışma sonucunda bazı konulardaki görüşlerinizi değiştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Kartınız Güneş... Sakin olun ve bir şeyleri deneyerek öğrenin. Unutmayın, acelecilik size göre değil. Enerjiniz girişkenliğinizle donanıyor. Tartışmalardan uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Günün bir kısmını zorunlu ve hızlıca tamamlanması gereken işlere, diğer kalanını ise arkadaşlarla bir arada olacağınız planlara ayırın. Ancak her iki tarafta da dominant ve de ortamı yöneten kişi olma çabasından vaz geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Tam olarak kontrol edemediğiniz konulara karşı dikkatli olmalısınız. Geçmişe dair yaşanan bazı konular gündeme gelirken, yıpratıcı etkilere açık olacaksınız. Bazı kararsızlıklar da eklenince işiniz zorlaşmakta. Henüz olgunlaşmamış konuları zorlamaktan kaçınmanızda yarar var. Sinirlerinize hakim olmalı, başkalarına yardımcı olabileceğiniz aktivitelerle günü tamamlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Problemin arkasındaki sorumluyu biliyorsunuz. Bunun bir kötü niyetten değil mesleki yetersizlikten kaynaklandığının da farkındasınız. Bu yüzden sorumlunun zarar görmemesi için bugün onunla konuşmayı ve omuz omuza sorunu telafi etme yolunu seçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Alış veriş yapacağınız yerlerden uzak durmalısınız. Bugünlerde içinizde para harcamak için sonsuz bir istek var. Bazı harcamaları yapmamanız gerektiğini daha harcama yaparken fark ediyor ama yine de kendinizi alamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Enerjinizi olumlu olarak istediğiniz alanlara kanalize etmeyi başaracaksınız. İletişimlerinizin size şans getireceği bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed