Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Neyle karşı karşıya olduğunuzu netleştirebilirseniz kişisel anlamda kazançlı çıkmanızı sağlayacak değişiklikleri yapabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sağlıksız durumları sonlandırmanız gerekiyor. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu günler, olumlu değişiklikler olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün genelinde halledilmesi gereken şeyler var. Akşam saatlerinden itibaren ise, gergin etkiler söz konusu olabilir. Kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor. Takıntılı veya zevke düşkün kişilerle karşılaşabileceğimiz, kıskançlık ya da gücünü kötüye kullanan kişiler nedeniyle zaman zaman stres yaşanabilecek birkaç günün içindeyiz. Ego ve güç savaşları birkaç gün için etkili. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Bazen hayatı hafife alıyorsunuz. Etrafınızdakiler bir anda anlamlarını yitirebiliyorlar, insanları yok sayabiliyorsunuz. Sizi çok ilgilendiren bir gelişme, örümcek ağı gibi çevrenizi örüyor. Bugünlerde antenleriniz tümüyle açık olmalı. Yapmayı düşündüğünüz muziplikler yanlış anlamalara yol açabilir, dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Arzu ettiğiniz aşka ilk adımı attınız. Artık yeni başlangıçların hayalini kurmamanız için bir sebep yok. Bir an önce çevrenize bu durumu açılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2020)
İş hayatında kurduğunuz düzenin bozulup çökmemesi için halefinizi iyi seçmeli, kontrolü elinizden bırakmamalısınız. Alerji duyduğunuz gıda ve objelerden uzak durarak kendinizi rahat hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Duygusal açıdan bazı zorluklar olsa da başkalarının duygularına karşı hassassınız. Borç alacak konuları yanında ortaklaşa işlerde daha ısrarcı olmanız söz konusu. Kendi kaynaklarınızı daha temkinli kullanmanızda yarar var. Maddi konularda kişisel olarak daha rahat ilerlemeniz söz konusu. Yeni adımlar ve projeler size güven verecek şekilde gelişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Aralık 2020)
İş yaşamı dışındaki huzurunuzu da olumsuz etkileyen bir geçimsizliğiniz var. Daha ölçülü ve uygarca bir ilişki kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu ilişkiye bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Aralık 2020)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Ödemelerini konusunda ihmalci olabilir, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Çevrenizdeki bazı insanlara borcunuz var. Bugünlerde bu insanlar alacaklarını almak için talepte bulunabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Aralık 2020)
Çok acelecisiniz, bu aceleciliğiniz başınıza iş açabilir. Bugün aaceleceiliğiniz yüzünden kısa bir süre gerginlik yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed