Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Bazı anlaşmalar sorun yaratmaya başlıyorsa, şu an tepki vermemekle birlikte, çıkış kapısının yolunu bulmaya çalışmanızda fayda var. Paranızı ve mal varlıklarınızı korumanız ya da harcamalarınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor. Borç alışverişleri için uygun günler değil ya da acıklı hikayeler anlatan kişiler sizi kandırabilirler. İlk önce, ailenizden kişilere yardımcı olmalı ya da geleceğinizi düşünerek para harcamalısınız. Kişisel gelişim projeleri kendinizi geliştirmenize yardım edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Gün içinde mizaç değişiklikleri gösterebilirsiniz ve ani tepkileriniz çevrenizi sinirlendirebilir. Özellikle aile hayatınızda yada evinizde çeşitli sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Geçmişe ilişkin bazı önemli konular yeniden gündeme gelebilir yada sizi yeniden düşündürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Kartınız Şeytan... Biraz kışkırtıcı biraz da nazlı oluşunuz karşı cinsi düşündürebilir. Bunun için ona olumsuz düşüncelerle yaklaşmanız yanlış olacaktır. Kendinizi sınayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Bugün iş arkadaşlarınızla aranızda güzel bir iletişim olacak. Sohbetin tadı ağır basıp işlerinizi ihmal etmeyin. Çalıştığınız, günü geçirdiğiniz ortamı güzelleştirmek de mümkün bunu insanların varlığıyla keyifli hale getirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Sosyal açıdan hareketli ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişleyebilir. Neşeli ve keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. İşten yana destekler konusunda olumlu gelişmeler gözüküyor. Ãœstlerinizle olan iletişimizde daha diplomatik davranmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Almış olduğunuz bazı vaatler, önümüzdeki günler içinde gerçekleşebilir. Karşılıklı güven ve yakaladığınız ortak görüşler, arkadaşınızla size başarı kapılarını açacak gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Eylül 2019)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Alışverişe olan düşkünlüğünüz bugün de kendini gösterecek. Gereksiz bir yığın harcama yapacaksınız. Fakat maddi durumunun düzgün olduğu için bu harcamalar sizi pek etkilemeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Eylül 2019)
Çok haklı olduğunuz ve son derece objektif baktığınıza inandığınız durumlarda, kendinizle tekrar, tekrar tartışın. Sizden daha sağduyulu yaklaşan biriyle çelişkiniz var. Bu ilişkide bazı önyargıları geri plana almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed