Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Bugün sevgi ve ilişkilerden yana çok güzel enerjiler mevcut. Bunu pozitif bir şekilde hayatınıza dahil edebilir sevdiğinizle beraber hoşlandığınız yerlere gidebilirsiniz. Hatta daha önce hiç konuşmadığınız ciddi kararları bile bugün alabilme yolunda adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda bazı kadersel karşılaşmalar ile yolunuz kesişebilir ve bazı sürpriz durumlar dahi yaşayabilirsiniz. Kısacası bugün şans sizden yana olacaktır. Ancak bunu değerlendirmek tabii ki sizin elinizdedir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mart 2018)
Sabah saatlerinde alacağınız bir haber size kısa bir hoşluk yaratabilir. Öğle saatlerinde de bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Yanlış anlaşıldığınız için küçük kırgınlıklar yaşayabilir, kendinizi kanıtlamak zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir çaba içine girmek sonradan canınızı sıkabilir. Kendi hatalarınızdan çok başkalarının hatalarını daha kolay gördüğünüz için eleştiriye pek tahammülünüz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Sevdiğiniz kişinin size karşı olan gereksiz hareketlerinden rahatsızlık duyabilirsiniz. Hiç çekinmeden onu rahatlıkla uyarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Kendinizi bir takım dünya nimetlerinden uzak tutmanız kendinizi cezalandırmaktan başka bir işe yaramıyor. Sevdiğiniz insanların desteği ile güzel günler yakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Harekete geçmek istediğiniz konuların üzerinden geçerken ani kararlar vermekten sakının. Henüz netleşmemiş düşüncelerin hayata geçmesi zor olacaktır. Daha çok başkalarının ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar ve fedakarlıklar yapılması gereken bir gün olacak. Kendinizi ve ruh sağlığınızı zorlayacak endişelerden uzak durmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mart 2018)
Son günlerde üzerinizdeki bezginliği atmış görünüyorsunuz. İşlerinize asılmanız, dolayısıyla da başarılı olmanız sizi canlandırıyor. Mesleğinizdeki yetkinliğinizin başarılarınızda payı büyük.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2018)
Aşk maceraları size enerji veriyor fakat başlarken dikkat edin. Çok farklı ve ilginç kişiler dikkatinizi çekebilir.Yakın dostlarınızla birlikte bazı sinsi ve keyifli planlar peşinde koşturabilirsiniz. Bu planlar, çalışma ortamında başınıza bazı dertler açabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mart 2018)
Çok yoğun bir tempoyla çalışırken bile parasızlık çekmeyi anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Fakat önümüzdeki günlerde çok belirgin bir düzelme olabilir. Bugünlerde yaşadığınız ve eziklik hissettiğiniz bir para konusu aklınızdan çıkmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mart 2018)
Duygusal beraberliğinize dışardan sorun taşımamaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed