Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
İş birlikleriniz veya yaşadığınız yer ve gayri menkul konularında değişiklik yapmak istiyorsanız, harekete geçmelisiniz. Bu esnada, konuyu ilgilendiren kişileri de niyetleriniz hakkında bilgilendirmenizde fayda var. Duygularınıza kulak vermeli, ama harekete geçmemelisiniz. Uğraşmakta zorunda olduğunuz kişinin aşırı tepkileri sizin için yarlı bir durumun ortaya çıkmasına neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Bugünden önünüzdeki güzel günlerin heyecanını yaşıyorsunuz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olabilir. Alacağınız bir haberle harekete geçeceksiniz. Sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Aile hayatınızda, sizden daha çok yakınlık ve ilgi bekleyenler var. Uzak kaldığınız ilişkileri unutabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Sorunlarınızla baş etmeyi öğrendiniz. Sevdiğiniz kişiden aldığınız güzel haberler moralinizi düzeltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Evle ilgili üzerinize düşenler için canla başla uğraşın. Sizin çabanız birçok sorunun çözülmesini sağlayacak. Aile içinde değerinizi anlayacakları ve size bunu ifade edecekleri bir gün. Ama işle ilgili sorumluluk- larınızı da görmezden gelmeyin. Akıntıya karşı kürek çekmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Düşüncelerinizi yenilemek üzere harekete geçiyorsunuz. Daha fazla iletişimin öne çıktığı bu zamanları verimli kullanabilirsiniz. Yakın çevre ile ilişkiler, kardeşleri içine alan konularda sizi meşgul edebilir. Günlük planlarınızı iyi organize etmeli, önceliklerinizi net hale getirmelisiniz. Zira eğitim çalışmalarına yönelik yeni gelişmeler öne kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
İş yaşamınızda önceliklerinizi iyi belirleyeceğiniz ve isteklerinize ulaşmak için tüm gücünüzle çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Rekabet duygunuz artacaktır ve çalışmalarınızın başarılı olması sizin için çok önemli olacaktır. Düşünce ve planlarınızda gizli olmayı tercih edeceksiniz. İşiniz konusunda çeşitli endişeler yaşayabilirsiniz ancak bunu çevrenizdeki insanlara belli etmeyeceksiniz. Yapacağınız her türlü yeni girişimde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Özel harcamalarınız adına bazı fırsatları iyi değerlendiriyorsunuz. Yeni bir birikim için epeyce zaman geçmesi gerekecek. Bankadaki küçük stokunuzu bu kadar hızlı eritmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mayıs 2019)
Sırdaş bildiğiniz arkadaşınız, bazı gevezeliklerde kendine yetki verebiliyor. Onunla konuşabilir ya da yeni bir sırdaş edinebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144599 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed