Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Çalışma hayatınızda bir üst seviyeye yükselebilir patronlarınızdan maddi anlamda kuvvetli destekler görebilirsiniz. Bu bir zam, ek maaş ve prim olarak yüzünü güldürebilir. Üstün performansınız ve çalışanlarla aranızdaki samimi diyaloglar yöneticilerin gözünden kaçmıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Bugün çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyor, bu değişiklikler için fırsat kolluyorsunuz. Bu akşamki bir gelişme size ilk adımı attırabilir. Her şeyin çok göz önünde yaşanıyor olması, özel arzuların ve beklentilerin yeşerememesine yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Kartınız Felaket... Eğlenceli ruhunuzla girdiğiniz her yeri aydınlatan, çekiciliği olan birisiniz. Ancak sevgilinizle sıkıntılar yaşayarak kendinizi hapis etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Bekârlar, daha önce arkadaş gözüyle baktığınız biriyle aranızda ani bir yakınlaşma olabilir. Bir birlikteliğiniz varsa aranızdaki durum farklı bir boyuta taşınabilir. Spotlar, ilişkinizin nereye gittiği konusu bugün üzerinizde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Bugünkü Ay tutulması ve Mars'ın geri hareketinin burcunuzda yaşanıyor sizi olağanüstü deneyimlere hazırlıyor. Bütün gökyüzü size geçmişle yüzleşip yepyeni bir hayata başlamanız gerektiğini söylüyor. Bakış açınız ve farkındalığınız adeta zirve yapacak. Cesaretinizi toplayın ve kendinize güvenin. Harika bir başlangıç yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor. İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Biriken borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsunuz. Borçlarınız yüzünden hoşlandığınız birşeyi satın alamayacaksınız. Önümüzdeki günlerde yakınlarınıza hediye almak zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizi şimdiden ayarlamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Nisan 2018)
Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor. Sabırlı olmanızda fayda var. Çevrenizdeki insanlara karşı daha hassas davranmanız gereken bir dönemdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed