Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Sosyal çevrenizin farklı seçimleri yüzünden kimseye karşı kin beslememelisiniz. Siz kimsenin ne dediğine bakmadan kendi yolunuzda ilerlemeli doğru bildiğiniz şeylerden ödün vermemelisiniz. Ani haberlerle bir anda programınız değişebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Bugün sosyal aktivitelerinizin oldukça arttığı bir gün olacak. Dostlarınızla buluşacak onlarla keyifli vakitler geçireceksiniz. Katılacağınız ortamlarla tanışacağınız insanlarla hoş sohbetler yapacaksınız. Bugün tanışacağınız biri ile sağlam bir arkadaşlığın temellerini atabilirsiniz. Bugün aile büyüklerinizi arayacak , onları mutlu edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Bugün kimseyle çok fazla tartışmayacaksınız. Bu insanların gözünde sevimli görünmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Zor beğenen bir kişiliğiniz var. Sevdiğiniz insanın sizi kazanması için yaptığı jestler hep bu sebeple boşa gidiyor. İş yerinizde yeni reformlar uygulamanız sizi ilerisi için kârlı ve prestijli bir ortama götürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Kendi isteklerinize odaklı zamanlar yaşıyorsunuz. Yaratıcılığınızı geliştirmek ve somut işler çıkarmak açısından biraz sorumluluk almanız gerekebilir. Aynı zamanda duygusal ilişkilerde ifade edilemeyen durumlar söz konusu. Biraz gevşemeli, bu günleri daha rahat geçirmelisiniz. Neyse ki sosyal açıdan sizi canlı tutan arkadaşlıklar yaşamaktasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2018)
İş yaşamınızda önceliklerinizi iyi belirleyeceğiniz ve isteklerinize ulaşmak için tüm gücünüzle çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Rekabet duygunuz artacaktır ve çalışmalarınızın başarılı olması sizin için çok önemli olacaktır. Düşünce ve planlarınızda gizli olmayı tercih edeceksiniz. İşiniz konusunda çeşitli endişeler yaşayabilirsiniz ancak bunu çevrenizdeki insanlara belli etmeyeceksiniz. Yapacağınız her türlü yeni girişimde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Sorumluluk almaya çalışın. İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Maddi konularda temkinli hareket edeceğiniz bir gündesiniz ve ayrıntılara dikkat edeceksiniz. Küçük imkanları iyi değerlendirmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2018)
İş bağlantılarınızdaki başarılarınızın karşılığını hakkettiğiniz ölçülerde aldığınız söylenemez. Sizi dinlemeye hazır insanlar var. Parlak fikirlerinizi, ilgili herkesle paylaşmalısınız. Açık davranmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed