Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
İkili ilişkilerinizin gündeme geleceği gün ortamında, aile yaşantınızda olumlu olaylar duyacaksınız. Ortak kazançlar, miras, hukuki olaylarla ilgili konular ön planda yer alabilir. İletişim konusunda titiz olmalı, her türlü anlaşma ve sözleşmelere dikkat etmelisiniz. Yakın dostlarınızla birlikte olmanız ve eski anılarınızı tazelemeniz mümkündür. İki dostunuzun birbirlerini kötü şekilde kırmaları da mümkündür. Bundan siz de olumsuz yönde etkilenebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Bugünü kendi duygularınızı ölçerek geçireceksiniz. Bir yoğunluk var ve size düşen bundan çok etkilenmemek ve kendinizi günlük hayatın girdabında kaybetmemek. Yakın bir gelecekte karşılaşabileceğiniz yeniliklere her yönden hazır olmanız şart. Bugün çevrenizdekilerin tepkilerini de iyi ölçeceksiniz. Cazibeniz bugün dorukta olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Kartınız Gerçek... Hayatınızla ilgili bir takım kararlar alsanız da gerçeklerle yüzleşmeye hazır değil gibisiniz. Bu arada aile bireylerinizden tam olarak destek geliyor göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Yeni ay evliliğinizi, hayatı ve sorumlulukları paylaştığınız kişilerle olan ilişkilerinizi bugün olumlu bir şekilde etkileyecek. Yenilik-ler, teklifler, başlangıçlar söz konusu olabilir. Sürpriz birlikteliklere ve ayrılıklara şahit olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Artık haftaya keyifli ve dışadönük başladınız. Ay burcunuzda sizi son derece kararlı ve yaratıcı kılıyor. Yeni başlangıçlar yeni sorumluluklar anlamına gelecektir. Ãœzerinizde baskı kuran her gelişme ile olaylara daha olgun bakacaksınız. Kişisel konularınızda aşmanız gereken engelleri sağduyu ile aşabilirsiniz. İkili ilişkilerde duygularınızı ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Bu hafta işyerinizdeki bir olay, sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Çevrenizde iflah olmaz bir çekemezlik dolanıyor. Çalışma arkadaşlarınızdan biri size karşı bir çalışma içinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Bu konularda duygusallığa fazlaca açık bir dönemdesiniz. Alınganlıklar sizi kolayca kırıp dökücü yapabiliyor. Önümüzdeki günler içinde para konularıyla ilgili pişmanlıklara ve eleştirilere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Dünden gelen parasal konulara ilişkin temalar bugün de devam etmekte. Bu arada öğle üzeri ve sonrasında ani kararlar sizi aşırılıklara sürükleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed