Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Sizin için işler yolunda gidiyor olabilir, ama diğerlerinin kaygılı hali size de yansıyacaktır bir şekilde. Bu kişilerin endişelerini anlamaya çalışmanız gerekebilir. Platonik aşklar veya gizli ilişkiler kurma eğiliminin arttığı bir aya giriyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerine kadar yoğunluk var.  Motivasyonumuz ve yaratıcılığımız yüksek, şefkat ve empati duygularının ön planda olabileceği bir gündeyiz. Sezgilerimiz bizi gizli kalan konuları aydınlatmak için yönlendirebilir. Ev, aile, toprak, vatan, millet ve gayrimenkul başlıklı konular ön planda.  Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Hayatınızdaki bazı durumları yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Şu aralar sizin sosyalliğe, insanlarla bir arada olmaya ihtiyacı var. Güzel sanatlarla ilgilenmek de size iyi gelecek. Dostlarınızdan biri hakkında endişe verici bir haber duyabilirsiniz. Ama kendi kararlarınızla, bu habere pek kulak asmayabilirsiniz. Sağlığınızı son zamanlarda çok ihmal ettiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Bugün, kaşı cins üzerinde yoğun duygular besleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile ortak ve olumlu bir performans içindesiniz. Onun sizin üzerinizdeki etkilerini inkar etmek istemiyorsunuz. Manevi anlamda güçlü ve enerjik olmanız, sizin sosyal aktivitelerinizin daha da hızlanmasına neden olacak. Kendinizi ispat edeceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Yaptığınız yatırım nedeniyle bir miktar borçlanmanız gayet normal. Ödemelerinizi rahatça yapacağınız parayı kazanacağınız günler yakın. Ayrıca sevdiğiniz kişinin de size destek vermesi moralinizi yükseltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Yeni hedefler içinde olacağınız koşullar netleşmekte. Daha bilinçli olmasanız da ne istediğiniz konusunda kafanızda yeni düşünceler var. Gelecekle ilgili planlar kararlı bir duruş gerektirecek. Ortaklaşa çalışmalarda yeni bir konu ve getireceği ürün sizi oldukça tatmin edecektir. Yeni arkadaşlıklar, sosyal ortamlar güne farklı bir heyecan getirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2021)
İş yaşantınızda her şey yolunda. Bugün bazı sorunların üstesinden başarıyla gelebilecek ve iş arkadaşlarınızın ve amirinizin takdirlerini hakkınızla kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Aşk yaşamınızdaki dalgalanmaları sürüncemede bırakmamanız gerekiyor. Bu dalgalanmalardaki sıkıntıyı tek başınıza yaşamadığınızı bilmelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı biraz tartışmacı ve heyecanlı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak, insan ilişkileriniz karmaşık olsa bile son derece hareketli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süreden beri ertelediğiniz sorunlar yeniden gündeminize gelebilir ve canınızı sıkabilir. Bugün maddi konularda yeni girişimlerde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2021)
Bir arkadaşınızla bağımlılık derecesindeki yakınlığınız, dost çevrenizde gizli bir kırgınlık yaratıyor. Bazı dengeleri korumayı bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed