Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Deneyim sana ne yapman gerektiğini söyler. Kendine güvenmek sana yapman gerekeni yapma imkânı verir. İstediğini söylemenin sayısız yolu vardır, hepsini öğren. Öğrendiğin zaman yaşadığını anlarsın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Risk korkunuz, şansınızın sunduğu küçük fırsatları kaçırmanıza neden oluyor. Bugün tanıştığınız biri hayatı değerlendirmesi ile sizi fazlaca etkileyecek. Onun yaşamınızda daha çok yer almasını arzulayacaksınız. Sürekli şans tanıdığınız insanlarla görüşmelerinizi, bugünlerde biraz sınırlandırın. Bu ilişkilerde bu sıralar sinirlerinizin daha da yıpranması söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Rüyalarınız gerçeğe dönüşüyor. Size fayda sağlayan dostlarınız sayesinde karşı cinsle tanışma fırsatı yakalayarak güçlü bir aşk bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Cömertliğiniz nedeniyle sürekli başkalarına destek olacak ve onların ilerlemelerini sağlayacaksınız. Aşktan yana büyük bir şansa sahipsiniz. Herşey yolunda gidecek. Cevrenize pozitif enerji yansıtıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Sosyal ortamlar, arkadaşlıklar sizi hevesli ve dışadönük kılıyor. Ortak çalışmaların öne çıkması ile başkalarından destek alarak ilerleyebilirsiniz. Yeniliklerin getirdiği olanaklar ortak dostlarla ortak bir hedef etrafında buluşacağınızı gösteriyor. Başkaları ile olan ortak para konuları ise size olumlu kazanımlar getirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Aralık 2017)
İş arkadaşlarınızla çok fazla samimiyet kurdunuz ve onlar bundan faydalanmak istiyor olabilir. Özel hayatınızı özellikle iş arkadaşlarınıza fazla açmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Para konularındaki titizliğiniz sorunları azaltıyor. Yakın zamanda bazı sıkışmalar olası. Bazı ödemelerdeki zaman darlığı, ortaya konacak iyi niyetli yaklaşımlarla çözülebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Aralık 2017)
Bazen çok sorumsuz davranışlar sergileyebiliyor ve çevrenizdeki insanların olumsuz tepkileriyle karşılaşabiliyorsunuz. Buna biraz dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed