Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Kafanızdaki kuruntu ve çelişkilerden kurtulabilirsiniz. Ancak yine de ani girişimlere yatkınsınız. Bunun bazı zararlar getireceğinin bilincindesiniz. Aksi taktirde müsamahakar tutumlarınızın zararlarını görebilirsiniz. Sevdiğiniz kimseye karşı huysuz davranabilirsiniz. Fakat onun sizin bu davranışlarını anlayacağını hatırlatmalıyım. Engelleri aşabilecek enerji ve güce sahip olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Çevrenizdekilerle ilişkileriniz çok olumlu. Tek sorununuz çok meraklı davranıp çok yakınlaşmanız. Bu özelliğiniz insanların sizden kolay talep etmelerine yol açabiliyor. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir. İlginç kişilikli biriyle birlikte gerçekleştireceğiniz derin sohbetten çok hoşnut kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Kartınız yargılama... Düşünceleriniz konusunda özellikle de aile büyükleriniz tarafından çok yargılandığınızı iyi biliyorsunuz. Bu yüzden de grev yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Sevdiğiniz işleri yaptığınız zaman çok mutlusunuz ama ilişkileriniz yüzünden başınız ağrıyabilir Aşırı alıngan olduğunuz bir gün yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Maddi kayyıplarınızın zirve yapacağı zorlu bir döneme giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Meslek yaşamınızda bazı güçlükler çıkabilir. İş konusuna yüklenebileceğiniz ve detaylı çalışmalara önem verebileceğiniz yoğun bir gündesiniz. Bugün yeteneklerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Aralık 2020)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Şans oyunlarına düşkünsünüz Şimdiye kadar küçük bir servet kaybetmediniz, ama bu sizin küçük paranızla birlikte büyük umutlarınızı da bağlıyor. Oysa sizin ufak paralarla da olsa, o boyutta kullanımlarla artı sağlama olanağınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Aralık 2020)
Duygusal beraberliğinize dışardan sorun taşımamaya gayret etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed