Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2019)
Çalışıyorsanız bugün sizin için olumlu anlaşmalar yapmak için en uygun zaman. Bu anlaşma sayesinde başarıyı yakalayacaksınız. İşinizi severek yapabilir ve günlük çalışmalarınızı başarıyla tamamlayabilirsiniz. Maddi konularda biraz daha akılcı davranmak zorundasınız. Çünkü hiç de hesapta olmayan bazı harcamalar çıkacak. Bu günlerde yoğun iş temposu yüzünden ailenizi yeterince ilgi göstermiyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Eylül 2019)
Başkalarının sorunlarıyla bu kadar ilgilenmenizin altında, kendi sorunlarınızı örtme çabanız yatıyor olabilir. Kendinizi ele almalı ve bir muhasebe yapıp problemlerinize saldırmalısınız. Bir akrabanızla bugünlerde eskisinden çok fazla yakınlaşmalarınız olacak. Birlikte, şimdiye kadar hiç fark etmediğiniz ortak yanlarınızı keşfedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2019)
Maddi konularda gizlilik yaşamak istemiyorsunuz ama cesurca itiraflar da işinize gelmiyor. Bugün çevrenize oldukça güvensiz yaklaşıyorsunuz. Tedbiri elden bırakmak istemiyorsunuz. Aşk konusunda sevdiğinize karşı oldukça baskıcısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2019)
Ailevi bir mesele yüzünden maddi destek ihtiyacı olabilir. Aile bütçenize ya maddi olarak ya da sağladığınız tasarrufla destek verebilirsiniz. Rutin giderlerinizi tekrar gözden geçirip bazılarından feragat etmeniz mümkün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2019)
Bugün üstleriniz ve işe dair sorumluluklarınıza odaklısınız. Önemli ve acil işlerinizi öğlene kadar tamamlamanızda fayda var. Ay'ın boşluğa girmesiyle planlarınızda gecikmeler oluşabilir. Sonuç almak zorlaşabilir. Gün içinde anne ve anneliğe dair konular öne çıkabilir. Bu durumlarla ilgili konuşmaları akşam vakti yapmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Eylül 2019)
Bugünlerde ciddi önlemlere gerek duyabilirsiniz. Haftanın ilk günü şahit olacağınız bir olay, disiplin konusunun bir sorun olarak belirmeye başladığına ikna edebilir sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Eylül 2019)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Eylül 2019)
Yakında bir para pişmanlığı yaşayacaksınız. Çevreniz bir satın alma işinizde artık vaktin geldiğini düşünüyor. Bugünlerde paragöz bir tanıdığınızla bir tartışmanız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Eylül 2019)
Kimi durumlarda ani karar vermek önemli bir avantaj sağlayabilir. Çabuk davranmanız halinde özel bir fırsatı ele geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed