Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Bugünlerde belli başlı konularda oldukça özverili davranıyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını bulacaksınız Sevgili Teraziler. Öte yandan ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda değişiklikler olabilir. Ancak yeni başlangıçları ya da girişimleri 22 Mayıs’tan sonraya bırakmalısınız.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Maddi başlıklı konulara, kazanç olanaklarına veya bütçe yapılabilecek alanlara daha fazla konsantre olabileceğimiz günlerdeyiz. Gün içinde halsiz hissedebiliriz veya belirsizlikler olabilir, ama akşam saatlerinden sonra daha sosyal, yeni bilgiler edinmeye açık veya hareketi kısmen daha hareketli saatler bizi bekliyor olacak. Aynı zamanda Pazartesi günü haftalık yazımda bahsettiğim bizim için önemli ya da etkin pozisyondaki kişiler tarafından desteklenebileceğimiz, güçlü pozisyondaki kişilerin yardımını almakta veya bu tür kişileri etkilemekte zorlanmayacağımız on günlük süreçteyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mart 2021)
Bugünü kendi duygularınızı ölçerek geçireceksiniz. Bir yoğunluk var ve size düşen bundan çok etkilenmemek ve kendinizi günlük hayatın girdabında kaybetmemek. Yakın bir gelecekte karşılaşabileceğiniz yeniliklere her yönden hazır olmanız şart. Bugün çevrenizdekilerin tepkilerini de iyi ölçeceksiniz. Cazibeniz bugün dorukta olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Kartınız Hata... Arkadaşlarınıza karşı yaptığınız hatalardan pişmanlık duyabilirsiniz. Kendinizi daha doğru ifade etmeye çalışın ve herkese eşit dost olamazsınız, seçim yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Farklı profilden insanlar olacak bugün çevrenizde. Farklılıkların bir düzlemde buluşması ve buna tolerans gösterebilme becerisi sayesinde coşkulu bir gün geçirebilirsiniz. Tahmin etmediğiniz iş birlikleri çıkabilir gün sonunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Bugün evlilik ve denge arayışı konuları öne çıkabilir. Daha kendinize dönük ve bağımsız davranma eğilimindesiniz. Bu yüzden işbirliği yapmakta veya denge sağlamakta zorlanabilirsiniz. Evliliğe dair konularda daha fazla anlayış geliştirmeniz gerekecek. Ayrıca eleştirilere karşı daha tahammüllü olmanız gerektiğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mart 2021)
Arkanızdan çevrilen işler sizi sinirlendirecek. Artık dinlenme zamanı. Çalışkan yapınızdan istifade eden bir amir, sizi acımasızca eleştirmek için fırsat kolluyor olabilir. Biraz daha politik olmalı, yüze gülmeyi bilmelisiniz. Sinsi olmadığınız için hırpalanıyorsunuz. Oysa iş dünyası çok acımasız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mart 2021)
Aşk hayatınızla ilgili düşünceleriniz giderek berraklaşıyor. Daha kararlı ve sakin bir tutum içine girecek, içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçireceksiniz. Mesleğinizde planlı davranmamak zaman, zaman başınıza işler açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mart 2021)
Biraz daha rahat edebilmeniz için harcamalarınızı en aza indireceksiniz. Önemli bir ödemeniz sizi düşündürüyor. Maddi durumunuzda olası yeni bir gelişme gözükmüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mart 2021)
Kendinizi şartlandırıp katıldığınız tartışmalar verimsiz olduğu kadar da tehlikeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed