Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Bugün daha çok maddi konuların konuşulacağı önemli bir gün yaşayabilirsiniz. Beklemekte olduğunuz haberler bütçenize yeni bir soluk getirebilir. Yaşam kalitenizin istediğiniz yönde gelişmesi ev hayatında da olumlu ilişkiler kurmanıza yardımcı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Akraba ya da benzeri ilişkilerde mutlu ve şaşırtıcı gelişmeler söz konusu. Bu konuda geliştirdiğiniz iyimserliği etkilerini, bu ilişkilerde hissedeceksiniz. Kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşadığınız bazı konular var. Umutsuzluğa girmeniz gerekmiyor. Birçoğunun acillik gerektirmediğini, daha anlaşılır ifadeler için yeterince zamanınız olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
İşinizdeki problemler sizi biraz rahatsız edebilir. Arkadaşlarınızla da aranızda sorunlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Çevrenizi sorgulamak için uygun bir gün değil. Duygularınızı anlatmak için göstereceğiniz çaba, yanlış anlaşılabilir. Bugün yapacağınız en güzel şey, kendinizi göstereceğiniz çalışmalarla ilgi olmalıdır. Maddi anlamda bir kayıp yaşayabilirsiniz ama bu sizi fazla etkilememeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Kendinizi son derece keyifli ve canlı hissediyorsunuz. Artık yaratıcı konularda ne istediğiniz bilerek hareket edeceksiniz. Somut işler üretmek, aynı zamanda estetik içeren çalışmalarla dikkat çekebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili konular ve paylaşımlar size hareket katacak. Aşk hayatınızda daha gerçekçi olduğunuz bu dönem akıcı gelişmeler sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
İşyerinizde temizliğinize önem vermeniz iş arkadaşlarınızı rahatsız ediyor olabilir. Titizliğinizi kendinize saklayın. Aksi takdirde iş arkadaşlarınızla aranız bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Aşk maceraları size enerji veriyor fakat başlarken dikkat edin. Çok farklı ve ilginç kişiler dikkatinizi çekebilir.Yakın dostlarınızla birlikte bazı sinsi ve keyifli planlar peşinde koşturabilirsiniz. Bu planlar, çalışma ortamında başınıza bazı dertler açabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Ailenize ait bir paranın nasıl değerlendirileceği konusunda sizin önerilerinize ihtiyaç duyuluyor. Kazancınızın artabileceği yolundaki beklentileriniz, şu günlerde pek gerçekçi değil. Bir süre sonrası için ise, umut var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2018)
Bugün iletişimlerinizde başarısız olabilirsiniz. Duygularınızı açmakta zorlanabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed