Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Finansal anlamda ailenizden alacağınız desteklerle ortaklı bir projede önemli kazanımlar sağlayabilir yine aileniz veya eşinizin ortak gelirlerinden geleceğe yönelik önemli adımlar atabilirsiniz. Henüz önünüzü net görmeden herhangi bir yatırım yapmak için uygun zamanlar değildir. Biraz daha şartların olgunlaşmasını bekleyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Arkadaş ilişkilerinizdeki bir hoşluk, direk sizinle ilgili olmasa da, bugünlerde sizi de mutlu edecek. Uzak bir yakınınız olmasına karşın, çok sevdiğiniz birinin karmaşık sağlık sorunları sizi üzüyor. Bu konuda yeterince duyarlı bulmadığınız biriyle problem yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde güzel haberler alacaksınız, hareketli bir geceye hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
AŞK: Gereksiz işlerle uğraşarakpartnerinizden uzak kalıyorsunuz.Sizin ona karşı olan zaafınızıböylece gizlebiliyorsunuz. Aşkkonusunda şanslısınız amadeğerlendirme beceriniz yok.İŞ: İyiyi kötüden ayırmaya zamanbulamadan, önünüze gelen her teklifideğerlendirmeye uğraşıyorsunuz. Mevcut olanişlerinizle uğraşmak sizler için çok daha hayırlı.SAĞLIK: Kendinizi hastalıklara karşı korumayıbiliyorsunuz ki sağlığınızda sorun olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Stresle başlayıp rahatlamaya doğru gidecek bir gün geçirebilirsiniz. Ani hiddet ve panik sorunlarınıza çözüm getirmez ancak size sağlık açısından zarar verebilir. Para alışverişlerinizde dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Dost bildiğiniz kişi sizi maddi veya manevi zarara uğratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Sizi meşgul eden pek çok konu var. Akademik çalışmalarınızın hızlanacağı gelişmelerden olumlu sonuçlar bekleyebilirsiniz. Sizde merak uyandıran kültürler ve kişiler heyecan yaratıyor. Kendinize yatırım yaptığınız bu dönem pek yeni konu hayatınıza girecek. Hukuki konularda ikilem yaratan gelişmeler ve haberlerle kararlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Bir problemde hiç gerekli görmediğiniz bir işbirliği, size aklınıza getiremeyeceğiniz avantajlar kazandıracak. İş konulu yolculuklarınız var. Bu görüşmelerde iletişim yeteneğiniz size çok şeyler sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için zorluyorsunuz. Bu durumun onu çok rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler sizi bekliyor. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Kolay ikna olan insanlarla girdiğiniz para ortaklıkları, size artı pişmanlıklar getirmek üzere. Bu konularda şansınıza duyduğunuz güveni aşırılıklara vardırmış gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Beklentilerinizi yeniden değerlendireceksiniz ve kısa süreli bazı planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed