Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Hayatınızla ilgili bir takım yön değişiklikleri yapma kararı alabileceğiniz bir gün. Buna gerçekten inanarak karar vermelisiniz. Seçimleriniz sizindir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Bilgilenme, eğitim ve iletişim konularında son derece aktif geçebilecek bir gün.Maddi konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Çevresel koşulları lehinize kullanabileceğiniz görülüyor. Zihinsel yönden aktif olmanız iş yaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı oluyor. Fakat ev ve iş yaşantınız arasındaki dengeyi kuramamak yüzünden gerilim yaşayabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Bugün kendinizi aşan konulara fazla dalmayın. Eleştirilerin hedefinde olabilirsiniz. Çalışmayı seviyorsunuz ve hava grubundan burçlarla mükemmellikler yaratıyorsunuz (İkizler, Terazi, Kova). Uzun zamandır beklediğiniz aşk yakında kapınızı çalacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Birikimlerinizin mum gibi erimemesi için alternatif yatırım araçlarına yönelerek profesyonel bir danışmanla birlikte çalışmalısınız. Yeni iş bağlantıları kurmak için yapacağınız seyahatler size başarı getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Amaçlarınızı ve iş hayatınızı ele almanız gereken bu süreç önem taşıyor. Artan sorumlulukları yeterince önemsemeli. Zira işte uzun vadeli yatırımlar yapmanız gereken zamanlardan geçiyorsunuz. Yaratıcı yanlarınızla dikkat çekmeniz, üzerinizde baskı kuran iş koşulları sizi yıldırmamalı. Bazı engellerin işe ait temalarda sizi harekete geçirici olumlu etkileri olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Güven duyamadığınız biri var. Bu kişi gerçekten de size zarar verecek birtakım hazırlıklar içinde görünüyor. Sağlam öngörüleriniz çevrenizdeki fırsatları daha da netleştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Ocak 2018)
İş hayatınızla ilgili konularda yatırımlarınızı büyütmek istiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatların fazla kolay ve zahmetsiz olması aklınıza aldatılabileceğiniz endişesini getiriyor. Pazarlık yeteneğinizi çok iyi kullanarak, çok verimli bir bağlantı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Para daralmalarında, kolay harcama alışkanlığı ana neden gibi görünüyor. Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberler söz konusu, ama atak ve girişimci davranışlar gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Ocak 2018)
Duygularınızı fazlaca baskı altında tutuyorsunuz. Kendinizi bu kadar sıkmamalısınız yakın arkadaşlarınızla sorunlarınızı paylaşabilir ve hatta onlardan destek alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed