Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Aşkta ve sosyal ilişkilerde destekleyici ve özel bir gün. Sevginizi son damlasına kadar hissettirirken sevilmenin de güveni içerisinde olabileceğiniz, yaşamın bütün zorluklarını beraber üstleneceğiniz bir hayat arkadaşına sahip olduğunu bilmek sizi tekrar canlandıracak ve içinizde her şeyi yapabilecek gücü tekrardan hissedeceksiniz. Yalnız teraziler ise aşkın şanslı etkilerini üzerlerinde hissedebilirler. Heyecan verici tanışmalar ve sürprizler sizleri bekliyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Her akşam yeni, yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Bu insan çokluğu köklü ilişkiler kurmanızı önlüyor. Uzaktan bir tanıdığınızın mutlu gününe davet edileceksiniz. Yapmak isteyip de yapamadığınız birçok arzunuz var. Şu günlerde gözle görülür bir doyumsuzluk içindesiniz. Bundan kurtulmak için arzularınızı tek tek ele alıp elde etmeye çalışmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Bugün hata yapmaya oldukça açık bir gündesiniz. Aşk konusunda itiraf edemediğiniz gizlilikleri içinizde saklıyorsunuz. Partnerinizin güven duyguları sarsılmaya başladı. İhtiyacınız olmasına rağmen yardımı reddediyorsunuz. Artık inatçı tavrınızı bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Üst düzey yetkililerle geliştireceğiniz diyalog sayesinde sosyal yaşamınız renklenecek. Sizin bu durumunuzu çekemeyenlerin çıkardıkları söylentilerin asılsız olduğunu ispat ederek prestijinizin koruyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Gündeminiz hızla değişiyor. Tamamlanması gereken işler, yakın çevrede yaşanan gelişmeler sizi oyalayacak. Ev hayatında yaşanan gerginlikler ise özel ilişkilerinizi zorlayabilir. Başlangıçlarınızın getirdiği endişeler de yıpratıcı olacak. Yerleşimle alakalı konuların getireceği beklenmedik harcamalara dikkat etmeli kaynaklarınızı uzun vadede korumaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Kendinizi biraz da, sizi değerlendirmesi gerekenlerin gözüyle izleyebilmelisiniz. Yetkililerinizin sizden beklentileri sandığınızın oldukça ötesinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Uzun zamandır beklediğiniz size ait bir paranın gecikmesi, bu parayla ilgili olan işi biraz sıkıya almanıza neden olacak. Ödemelerinizi kapatmak için bugünlerde önemli bir kaynak elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Şubat 2018)
Dost öğütlerinin çok yararlı olacağı günler yaşıyorsunuz. Bazı hataları yaşayarak kavramaya azimli görünüşünüz, çok ciddi dostlar kaybetmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed