Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Oldukça zevkli, masraflı ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Kendi gayretiniz, aldığınız kararlar ve uğraşılarınızla önemli sayılabilecek kazançlar sağlayabilirsiniz.Bununla birlikte dikkat etmenize rağmen masraflarınızda artış olabilir. Hoşunuza gidip de almadığınız bir şeyi satın alabilir ya da dost ve arkadaşlarınızı bir yere davet edebilirsiniz. Dostlarınızla ilişkileriniz inişli çıkışlıdır. Bazılarıyla daha iyi anlaşmanıza karşın bazılarıyla ise şu aralar ilişkileriniz soğuk olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Güven verici kişiliğiniz, özellikle yakın ilişkilerinizde görevsizlik kararı aldırabiliyor, insanlar sorunlarını kolayca size devredebiliyorlar. Aile bağlarınızda ileri derecedeki düşkünlük küçük sorunlar yaratabiliyor. Bu ilişkileri daha sorunsuz yaşayabilmeniz için, karşılıklı olarak birbirinizden daha az beklentili olabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Sabırsız, bir o kadar da duygusal tavırlarınız ön planda. Bu tutumunuz nedeniyle kaybedeceğiniz şeyler olabilir. Hayatınızda denge sağlamanız şart.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Özel bir kişiden daha fazla özen bekliyor olabilirsiniz. Değer vermek mutlaka hediyeler almak ve göz dolduracak planlar yapmakla olmuyor. Hiç eğlenceli ya da özel olmayan bir ortamda bile isterseniz bunu alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Çok daha sorumluluklu ve çaba gösterilmesi gereken günler söz konusu. Detaylara ve çalışma sisteminize yönelik uğraşlara öncelik vererek işe başlamalısınız. Böyle bir dönemde bedensel sağlığınıza önem vermeniz gerekecek. Tamamlanması zorunlu olan işler, hizmet etmeniz gereken konular karşısında yapıcı olmanız işinizi kolaylaştıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Aralık 2020)
İşyerinizdeki huzur genel huzurunuzu da etkiliyor. Hafta başında küçük bir problem yaşayacağınıza dair kimi ipuçları sizi hafif tedirgin ediyor. Bu sorun huzurunuzun bozulmasına neden olmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Para durumunuzda bazı çalkantılar var. Geçtiğimiz aylardan kalan kimi borçlarınız olabilir. Faturalarınız ödemeyi aksatmamalısınız. Kredi kartı, alışveriş kartı vs. borçlarına karşı de duyarlı olmanız ve erteleme yapmamanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Aralık 2020)
Pireyi deve yapabilir, bu tutumunuzdan dolayı özellikle iş alanında istenmeyecek sonuçlara sebep olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed