Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugün karar verdiğiniz bazı konuşmalar da erteleme yaşayabilir yöneticilerinize iletmek istediğiniz zam veya terfi konularını başka bir zamana söylemek durumunda bırakılabilirsiniz. Canınızı hiç sıkmadan kendinizi işinizi odaklamalı ve zamanı gelince bu konuyu konuşmaktan çekinmemelisiniz. Bugün gündelik yaşamınızda ilgili bazı sorumluluklarımızdan ufak tefek dalgınlıklar yaşayabilir bazı konuları istemeden aksatabilirsiniz. Dikkatinizi bir an önce toplamalı ve zihninizi güçlendirecek çalışmalar yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mart 2018)
Başarıyı ve başarısızlığı çok uç duygularla algılamışınız. Bunun iddialı bir bakış olduğu da yalnızca sizin fikriniz. Oysa hayatı bu gerginliği yaşamadan sürdürebileceğiniz birçok yeteneğin sahibisiniz. Hayallerinizi gerçeklerle çakıştırma çabanız, sizi yaşam boyu enerjisiz bırakabilir. Hayalleriniz ve gerçekler arasındaki uçurum baş döndürücü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Diğer burçlara göre öz gezegeniniz Neptün bugün Mars'la uyum içinde. Dengenizi kurmuş durumdasınız. Aşk konusunda kendinizi yenilmeyi hissedeceksiniz ve hislerinizde yanılmayacaksınız. O da sizi anlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugün dış dünyada neler olup bitiyor farkına varamayabilirsiniz. Sizden ilgi ve öz veri isteyen taraf özel hayatınız olacak. Eve iş getirme, işi de eve taşıma prensibini hatırlamanız verimsiz bir gün geçirmenize engel olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Bugün oldukça hareketli ve mutlu zamanlar geçireceksiniz. Kendinizi iyi ifade edebileceğiniz aktiviteler öne çıkarken, yaratıcı çalışmalar sizi yeniliklere itebilir. Daha farklı konularla ilgilenmek, sanatsal konuları içine alan değişik ilgi alanları bulmanız zor olmayacak. Çocuklar, sevdiklerinizle ilgili konular olumlu sonuçlar getirebilir. Aşk hayatınızda da mutluluk söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mart 2018)
İş hayatınızda bugün amiriniz sizden bazı görevleri yerine getirmenizi isteyecek ve canınız buna çok sıkılacak. Bazı iş arkadaşlarınızdan bu konuda yardım isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mart 2018)
Karşı cinse olan duygularınızı açmanız için uygun bir dönem değil. Yaza doğru özlemini çektiğiniz aşkınız hiç ummadığınız bir yerde karşınıza çıkacak. Fikirleriniz bir tenis topu gibi oradan oraya gidiyor. Çevrenizdeki her şey değişiyor. Bu kaostan kurtulmanız için biraz huzura ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mart 2018)
Romantik davranışlara yönelin. İlişkinizin bu sıralar bu tür yaklaşımlara ihtiyacı var. Heyecanı ve tehlikeyi bir arada barındıran etkilenmelere karşı dikkatli olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mart 2018)
Çok önemsediğiniz biriyle karşılıklı konuşmanız söz konusu. Size vermek istediği bir şey var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed