Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Uzun süredir yapmak istediğiniz bir yatırım konusunda aile büyüklerinizden maddi yardımlar almanız gereken bazı koşullar ortaya çıkabilir. Onlarla görüşmelerinizi güçlü ikna kabiliyetiyle ortaya koyabilir ve finansal sorunlarınızı ummadığınız kadar rahat bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Aceleciliğiniz yersiz paniklere neden olabiliyor. Öngörülü olduğunuz şeklindeki imajınız, sizinle alakalı insanları koşuşturmalar içine sokabiliyor. Yakın çevrenizde sağlık sorunu yaşayan bir arkadaşınızla ilgili beş, altı kişi değişik ölçülerde endişe yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme bazı beklentilerinizin artmasına yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
AŞK: Bugün romantik bir güngeçirerek sakin, yalnız ve loşışıkları tercih etmeeğilimindesiniz. Partneriniz budurumu hoş karşılayarak sizezarif bir davet yapabilir.PARA: Para konusunda dalgın vekuralsız davranışlar sergiliyorsunuz. Birilerinimutlu etmek için mağaza mağaza dolaşarakhediyeler almaya yöneliyorsunuz.SAĞLIK: Vücudunuzda bazı şişmeler ve ödemleroluşabilir. Bağışıklık sisteminizde düşüşler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Aile içindeki dengeler değişiyor. Bu fayda sağlayan içerikte bir değişiklik. Bazı şeyleri yapmak için gönüllü olmanız saygıyla karşılanıyor. Yani emekleriniz boşa gitmiyor. Güçlü kişiliğiniz ön plana çıkıyor. Bu gücü lehinize kullanmaya kalkışmazsanız değeriniz iyice artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Sakin başlayıp hareketli bitecek bir güne hazırlıklı olun. Daha ne olduğunu anlayamadan yoğun bir iletişim trafiğine kapılacaksınız. Zekanızı gösterebileceğiniz fırsatlar çıkabilir. İleri görüşlülüğünüz sayesinde ticari alanlarda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan paylaşımlarınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Bu gün seyahat fırsatı bulabilir ve artan potansiyelinizden yararlanabilirsiniz. Enerjinizi ideallerinizi gerçekleştirmek için yapabileceğiniz ortak çalışmalara yönlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Parasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Maddi desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz bugün, dostlarınızdan yardım görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mayıs 2018)
Bugün bazı söylentiler sinirinizi bozabilir. Söylentilerin hedefi olan kişiyle konuşmalısınız, söylentilerin çoğunun yakıştırma olma ihtimali çok fazla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed