Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
İnsanlar bazı konulara yaklaşımınızı ya da yapacağınız sunumları görmek için sabırsızlanıyor olabilirler. Bu kişileri bekletmeye çalışmamalısınız. Sosyal hayatınız, aşk yaşamınız, sevgiyle bağlı olduğunuz kişilerle ilişkileriniz veya yaratıcılık gerektiren işler açısından olumlu gelişmelere açık iki günlük süreçtesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Bugün ilişkilerinizde her zamankinden daha duyarlı olabilirsiniz ve bu durum zaman zaman karşılıklı alınganlığa dönüşebilir. Ayrıca Venüs ve Satürn ün etkileri sevgi konusunda daha soğukkanlı ve mesafeli bir tutum geliştirmenize neden olabilir. Olaylara daha esnek bakar ve yeni düşüncelere açıklık gösterirseniz, çok daha kazançlı çıkabilirsiniz. Eğitim, yolculuk ve hareket katan olaylar söz konusu. Olaylara çok daha farklı açılardan bakarak yeni şeyler öğrenebilirsiniz; yabancılar da size yardımcı olabilir. Eğitim ve yolculuk alternatifleri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Kartınız Aşıklar... Her konuda inatla verdiğiniz değeri geri almak için çabalıyorsunuz. Böylece her an yanılma payınız çok daha belirgin hal almakta. Üzülmenize de neden yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Bir çok iş teklifiyle karşı karşıyasınız. Sizin için en kârlı ve prestijli olan için karar vermelisiniz. Kafanızı toparlayıp kendinize biraz daha zaman ayrın. Borçlarınızın önüne geçmek için tasarrufa yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Çalışma ortamında değişen koşulları kabullenmekte zorluklar yaşıyorsunuz. Bu günlerde hizmet etmek, başkalarının sorumluluklarını almak size zor gelebilir. Ancak aşırı duygusal olmaktan kaçındığınızda eldeki işlere odaklanabilir, sorumluluk duygusu ile işe koyulabilirsiniz. Önemsemediğiniz sağlık temalarına zaman ayırmalı, yıpratıcı etkilere önlem almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Sınırlı insanlarla bilgi alışverişi içinde olmayı sorun ediyorsunuz. Sabırlı olmalı, bugünkü olumsuz koşullar içinde, hiç kimseyle sürtüşmeye girmeme yolunu seçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Mütevazi diyerek, kendinize biçtiğiniz kazanç konusunda biraz daha gerçekçi olabilirseniz, kafanızdaki para tartışmaları epeyce azalacak. Sıkışık durumlarda birikiminize çok güvenli bakamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Nisan 2019)
Şansınızın size sürekli dokunduğu iş ilişkileriniz var. Ama hiç tepki vermeden bir şeyler elde etmeniz güç.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed