Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Kariyerinizde önemli ilerlemeler kaydetmeniz için bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekebilir. Eğitim hayatınızda eksik kalmış bir türlü tamamlayamadığınız akademik konuları yeniden gözden geçirmeniz geleceğinizi de garantilemeniz açısından büyük faydalar sağlayabilir. Geleceğinizi şekillendirmek tamamen sizin ellerinizde.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Hiç aklınızda olmayan gelişmelere kendinizi hazırlamanız gerekiyor. Bugün bir arkadaşınız bu konuyla ilgili ilk belirtileri gösterebilir. Onu dikkatle dinlemenizde yarar var. Ailenize aşırı bağımlılığınız bazı özel kararları almanızı zorlaştırıyor. Karşılıklı olarak sürdürdüğünüz bağımlı ilişki, kendinize dönük birçok projenizi ertelemenize yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Çevrenize güler yüzlü davranacaksınız. Maddi açıdan oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Bugün vesveseli bir ruh halinizolabilir. Her şeyi bu kadar çok kafanızatakmamaya çalışın. “Olacağınavarır” diye düşünmeninsize fayda sağlayacağı bir gün.Gereksiz ince detaylarla uğraşmaktakıntılı hale getirebilir sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Kendinizi pek çok konuda yeniliyorsunuz. Hayatı daha farklı yaşamak adına duygusal ilişkilerde yenilik yanlısı arayışlarınız var. Zira son dönemde aldığınız dersler size çok şey öğretti. Şimdi yapmaktan keyif alacağınız yeni uğraşlarla vakit geçirmek sizi gevşetecek. Çocuklarla ilgili güzel gelişmeler her anlamda size moral kaynağı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2018)
İş ortamınızda yada genel çevrenizde bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. İş çevrenizde bazı gelişmeler beklentilerinizden farklı olacaktır. Dikkatinizi bir konuya odaklamakta zorlanabilirsiniz ve ilginizi çekmeyecek konularla uğraşabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Yeni girişimler için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2018)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Para konularına doyumlu, alçakgönüllü bakıyorsunuz. Bu, sıkıntıları azaltıyor. Aile içinde bazı harcamaları kısma yoluna gideceksiniz. Para idarenizle kimsenin bir sorun yaşamadığı görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2018)
Aşk yaşamınızda yeni gelişmeler söz konusu. Kendinizi farklı bir etkilenişime hazırlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed