Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Makul düşünüp düşünmediğinizi sorgulayabilirsiniz. Mevcut durumun korunması için iyi bir tetiklenmeye ihtiyaç olduğunun farkına varacaksınız. Yaratıcı projeler, iş birlikleri ve aşk hayatınız açısından olumlu günler. Keyif için yaptığınız her aktivite kanatlanabilir. Çocuklarınıza veya partnerinize karşı aşırı sahiplenici tavırlar içinde olabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Bugün bir iş toplantısında ya da aile ziyaretinde uzaktan gelen biriyle tanışacaksınız. Zaman içinde aranızda sağlam bir dostluk oluşacak. Zihinsel enerjinizin yüksek olduğu bu dönemde mesleğinizde bazı şanslı çıkışlar yapabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Ancak sizin için önce aile birliği geldiğinden sevdiklerinizin fikirlerini almadan, onların çıkarlarını gözetmeden karar vermeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
AŞK: İçinizden geçenleri onaanlatmak ve bir çıkar yolsağlamak istiyorsunuz. Onukırdığınız için ilk adımı sizatmalısınız. Sevgiliniz halen siziseviyor ve düşünüyor.PARA: Birikiminiz olmasınarağmen kendinizi güven altında görmüyorsunuz.Hep daha fazlasını hayal ediyorsunuz.SAĞLIK: Bugün sık sık bademciklerinizle ilgilişikayet ediyor ama soğuk içeceklerden ödünvermiyorsunuz. Sıcak içecekleri tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Evliyseniz eşinizin ailesiyle bir arada olup bundan keyif alacağınız bir gün olabilir. Yakınlaşma ve size özel konularda paylaşımlarda bulunma fırsatı çıkacak. Kendinize ait değerleri dile getirin. Rahatlığınız onların da hoşuna gidecek. Para konusunda olumlu gelişmeler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Bugün ortaklar ve para konuları bir hayli hareketli geçebilir. Paraya dair tüm alanlarda işlerinizi sıkı tutmanız gerekebilir. Dikkatli ve sıkı çalışmanız gereken durumlar var. Ara sıra endişeye kapılsanız bile kendinizi hemen işinize vermelisiniz. Gün ilerledikçe siz bunaltan durumlardan kurtulacak, ortaklarınızla daha rahat iletişim içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Ortak umutlar, beklentiler içinde olduğunuz insanlardan olumlu elektrikler alıyorsunuz. İşyerinizdeki gelişmeler sizi canlandıracak. Gelecek günler için umutlanacaksınız ve bu sizin temponuzu olumlu yönde etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek. İş yerinde ulaştığınız başarı çizgisi gözlerden kaçmıyor. Arkadaşlarınız arasında sevilen birisi olmanıza karşın sert tavırlarınız ve acımasızlığınız nedeniyle büyük eleştiriler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Hassas olunması gereken ilişkilerde para alışverişleri zarar getirebilir. Parayla ilişkinizi belli bir disiplin altına almanız gerekiyor. Bu konudaki bütün eleştirmenleriniz iyi niyetli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Şubat 2021)
Sırdaş bildiğiniz arkadaşınız, bazı gevezeliklerde kendine yetki verebiliyor. Onunla konuşabilir ya da yeni bir sırdaş edinebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed