Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Diğerlerini tetikleyen fikirler size mantıklı görünmeyebilir. Geçmişte yaptıklarınız şu an ilerlemenize yardım edebilir. Sunduklarınızla yetinmeyen veya hafife alan kişileri geri çevirmek zorunda kalabilirsiniz. Bilginize ve aklınıza güvenebilir, yapacağınız araştırmalar sonucu kendinize olan güveninizi arttırabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Bu günleri, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz. İçinizde barındırdığınız endişeler sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Aşırı duyarlılığınız çoğu zaman karşılığını bulamıyor. Bu, insanların bazı şeyleri hak etmediği inanışına götürmemeli sizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Bugün yeni yatırımlar yapmak istemeniz doğal, ancak risk almanız için değer mi? Bunu iyi analiz edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Evdeki gelir-gider dengesini oturtmak adına kararlı davranmanız gerekiyor. Bir liste yapın mesela. Gereksiz olan her şeyi eleyin ve ihtiyaçlarınızı belirleyin. Masrafları kısmak değil bu. Sadece müsrifliğin önüne geçmek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2018)
İş hayatında aldığınız sorumluluklar sizi daha fazla uğraş vermeye itiyor. Amaçlarınızı yeniden planlamalı, elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Yeniden yapılandırmaya çalıştığınız bu alanda başarı elde edebilirsiniz. Tamamlanması gerekli işler yanında, aileye ilişkin sorunlar sizi yıldırmamalı. Bu dönem sizi defansif kılan etkilerden kurtuluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Bazı gelişmeler sizin haklılığınızı doğrulayacak. Yetki farklılıkları, her şeye göz yummanızı gerektirmiyor. Önceleri aldırmadığınız bazı şeyleri gitgide sorun etmeniz, başlardaki teslimiyetçi tavrınıza kızmanıza yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Önümüzdeki günlerde şansınızda bir parlama görünüyor. Kenarda duran paranız bugünlerde çok işinize yarayabilir. Bir, iki ödemenizi erteletme isteğinizde güçlükle karşılaşmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Haziran 2018)
Yaşadığınız bir gerginlik, bazı soruları zamana bırakabilmeniz halinde ortadan kalkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed