Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2019)
İşte de aşkta da ilişkilerinizi tazelemeli ve kuvvetlendirmelisiniz. Öte yandan hayatınızdaki iyi ya da kötü niyetli kişileri de belirlemenizde fayda var. Sadece size yararı dokunacak kişilere kendinizi ve hayatınızı açmalısınız. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Aile bağlarınız güçlü. Ama bu esas olarak sizden kaynaklı değil, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor. Dost ilişkilerinde yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınıza karşı kırıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Bugünlerde oldukça sabırlısınız.Özünüzde var olan çabuksinirlenme özelliğiniz baskınolmaya başladı. Ama şunuunutmayın ki sakinliğinizikorudukça başarıya adımadım ulaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Yanlış anlaşılmalar, planların çakışması ve aksilikler nedeniyle asıl gitmek istediğiniz yerlere gidememe ihtimaliniz var. Ancak bu sizi yıldırmasın. İlerleyen saatler, size keyif veren ufak seyahatler için çok uygun olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Para durumunuzu ilgilendiren önemli bir döneme giriyorsunuz. Daha fazla çalışmak ve bu günlerde hazırlık içinde olmak gerekiyor. Çalışma sisteminizi yenilemenizin yanı sıra, ortaklıkları içine alan paylaşımlar öne çıkabilir. Giderlerinizi en asgari ölçüde tutmanız halinde kısıtlı şartları daha iyi anlayabilirsiniz. Tutarlı bir bütçe planlaması yapılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Bugün işyerinizde çalıştığınız konunun üzerinde yoğunlaşacaksınız. İşinizde bağımsız olmayı seviyor, kendi başınıza iş yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Genellikle iş ile ilgili konularda özgürlük istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2019)
İş yerindeki sorumluluklarınızı yerine getirirken, bunların ağırlığı altında eziliyor olmanız, başarının uzaklaşmasına ve performansınızın düşmesine neden oluyor. Yaşamın size sunduğu yeni iş alternatiflerini değerlendirmeniz, belki de daha büyük fırsatların önünüze serilmesinde etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Paraya çok sıkışacağınız bugün ailenizden maddi olarak yardım alacaksınız. Bu maddi yardım sizi çok rahatlatacak. Fakat ailenize olan maddi borçlarınız bir hayli artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Haziran 2019)
Sorgulamalarınız sizi ve çevrenizi yıpratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed