Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Bugün sağlığınıza karşı özellikle dikkat etmeli baş ağrılarına karşı gereken önlemi alabilmelisiniz. Zira bu işlerinizi aksatacak bir seviyeye kadar varabilir. Yaşamınızdaki bazı konulara karşı korku beslemek sizi hem kendinize hem de çevrenize karşı daha güvensiz ve bir o kadar da mutsuz hissettirecektir. Bilirsiniz insan doğası gereği hep bilmediği şeylerden korkar. Bu nedenle korkularınızın üzerine gitmeli, onları tanımaya çalışmalı ve aynı zamanda yenmeyi bilmelisiniz. Çünkü insanoğlunun istedikten sonra yapamayacağı hiçbir şey yoktur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mart 2018)
Son birkaç gündür süren huzursuzluğunuz sona ermekte, kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Değişikliğe açıksınız ve bu yeni yaklaşımlarınız size daha geniş pencereler açıyor. Sosyal ilişkilerin gündeminizde geniş yer tutması mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Sevdiğiniz kişinin size karşı olan gereksiz hareketlerinden rahatsızlık duyabilirsiniz. Hiç çekinmeden onu rahatlıkla uyarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Maddi bir mesele veya alacak verecek davası sizi biraz zorlayabilir. Borç gibi görünen tutar aslında sonuçta size ait olacak bir şeye hizmet ediyor. Daha yoğun çalışmak daha çok kazanmanızı sağlayacaksa bunu deneyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar alanında hareketli bir dönem. Başkalarının beklentilerine açık olduğunuzda önemli gelişmeler kayda değer sonuçlar getirecek. Yeni işbirlikleri üzerinden ortaklıklarda yenilenmeler de yaşanacak. İş hayatınızda alacağınız mesafe, üstlerle ilişkilerin olumlu ilerlemesi üzerine yeni görevlere hazır olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mart 2018)
Her ne kadar istekli olsanız da bugün değişik sürprizlere gebe. Aşırı duygusal tepkiler vermeniz mümkün ve bu iş yerinde bazı sorunlar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2018)
Aşk maceraları size enerji veriyor fakat başlarken dikkat edin. Çok farklı ve ilginç kişiler dikkatinizi çekebilir.Yakın dostlarınızla birlikte bazı sinsi ve keyifli planlar peşinde koşturabilirsiniz. Bu planlar, çalışma ortamında başınıza bazı dertler açabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mart 2018)
Maddi konularda küçük bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bu sorunların üzerine gitmek yerine çözümlerini erteleme eğilimine girebilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mart 2018)
Bugünlerde belki de biraz bencil olmanız gerekecek. Soylu bir davranışınız hak ettiği karşılığı bulmuyor, fedakarlığınızın muhatapları fırsatçı bir bakış içinde görünüyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed