Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2021)
Diğerlerinin yaptıklarının veya söylediklerinin sizi sinirlendirmesine izin vermemelisiniz. Her anlamda sağlığınızı korumalı bu tür kişilerden uzak durmalısınız. Yapacağınız olumlu değişiklikler geleceğinizi olumlu etkileyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Duygusal alışverişlerde ve duyguları karşı tarafa geçirmekte zorlanmayacağımız, duygusallığın arttığı, manevi ve spritüel konulara eğilebileceğimiz bir gündeyiz, ama öğle sonrası saatlerde karşı görüşlü kişiler, anlaşmazlıklar veya sert atışmalar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde ise, iletişim kurmak ve duyguları paylaşmak daha kolay olacaktır. Ancak, genel olarak ani tepkiler vermeyi kolaylaştırarak ve sorunlara çanak tutan etkiler altındayız unutmayalım ve fikir ayrılıklarının yaratacağı gerilime dikkat edelim. Bazı alanlarda değişiklikler yapmak veya şartları değiştirmek isteyebiliriz, ama özellikle ilişkilerde ve iş birliklerinde bu anlamda zorlanacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mart 2021)
Daha üretken olmak istiyorsunuz ama bunun için sizi yüreklendirmesini beklediğiniz kişiler var. Onlardan bekledikleriniz bugün gerçekleşebilir. Sizi dostça davrananları ciddiye almanız pek çok problemi çözmenizde yardımcı olacak. Akşam üstüne doğru küçük bir huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Huzursuzluğun kaynağını siz değilsiniz ama bu canınızın sıkılmasına engel olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2021)
Etrafınızdaki insanlarSözlerine son derece dikkatEtmeliler çünkü bugünlerdeSözlere karşı aşırıDuyarlısınız ve çok çabuktepki gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2021)
İsteklerinizi karşı tarafa yansıtırken direkt bir anlatım şeklini seçiyor olmanız, bazen sizi anlaşılmaz yapıyor. Karşınızdaki kişi dürüstlük kavramınızı yanlış anlayabilir ve size tepki verebilir. Bugün politik olmaya çalışmalısınız. Duygusal hayatınızdaki durgunluk yakın zamanda sona erecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2021)
Yakın çevrenizde sizi hoşnut eden bir hareketlilik söz konusu. Kişisel konular, kardeşlerle ilişkiler açısından meşgul olunması gereken işlere olacak. Bir yandan da çok şey öğrenebileceğiniz önemli bağlantılar içindesiniz. Uzaklarla ilgili temalar, eğitsel bir konun getirdiği kısa yolculuklar hayatınıza hızlı biçimde giriyor. Her açıdan yeni faaliyetler içinde yer alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mart 2021)
İş konulu olmayan yakın, sıcak ilişkilerin, iş hayatını sekteye uğratacağı yolundaki düşünceleriniz bugünlerde biraz yumuşayabilir. Akşam saatlerinde yenilikçi fikirlerinizi gündeme getirme fırsatınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2021)
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Bundan rahatsızlık duymanız mümkün. Düşüncelerinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Gerilimli ortamların içinde bulunmamaya çalışın. Çalıştığınız yerde kendinizi yeterince gösteremiyor gibisiniz. Yeteneklerinizin bir kısmına gözleriniz kapalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mart 2021)
Ödemelerini konusunda ihmalci olabilir, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Çevrenizdeki bazı insanlara borcunuz var. Bugünlerde bu insanlar alacaklarını almak için talepte bulunabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mart 2021)
İş güvenliğiyle ilgili korkular yaşayan arkadaşınızın endişeleri doğru çıkabilir. Onu iyimserliğe yöneltmek yerine, başka çözümler aramanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed