Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Bu yeniay ile birlikte ilişkilerdeki tecrübe ve deneyimlerini hayatına yansıtman gereken, farkındalıklarla dolu iki haftalık bir süreç başlıyor. Bugün yaşadığın olaylara karşı geçmiş deneyimlerini ve tecrübelerini ne kadar kullandın? Artık bunu bilmen ve uygulaman gerek. Hayatında yeni bir sayfa açmak istiyorsan bunları yapmalısın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Bir problemin üstüne, sonucuna yalnız katlanacağınız endişesiyle gitmiyorsunuz. Problemin içindeki diğer kişilerin, buna hazır olduklarından kuşku duymamanız gerekiyor. Son günlerde içine düştüğünüz çekingenlik, sizi bu hafta terk edecek. Bu duygudan kurtulduğunuzda, çekingenliğinizle hesaplaşmalar içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2018)
AŞK: Arkadaşlık ilişkilerinizde iyi olmanıza rağmen aşkınıza karşı kırıcı olabilirsiniz. Karşı cins sizi kibirli gibi görüyor. Sürekli kendinizden söz etmemelisiniz. PARA: Gözünüz pek ve cesaretlisiniz. Atılımlarınızı hırsla yaparsanız mali yönden hızlı çöküşler yaşayabilirsiniz. Hırsınıza yenik düşmeyin. SAĞLIK: Gözünüz veya kulağınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu stresten kaynaklanıyor. Her duyduğunuza çok çabuk inanıp yas tutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Evde yapılacak işler veya ailevi meseleler günün çoğunluğunu dolduracak. Dışarıda olsanız bile aklınız bu tarz sorumluluklarda kalabilir. Eğer halletmeden di-ğer işlere kalkışırsanız dalgınlık kaynaklı problemler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Size keyif veren pek çok konu öne çıkıyor. Duygusal olarak özgün ve sıra dışı etkiler altında olmanız önünüzü açmaya yetecektir. Zira yaratıcı uğraşlarda farklı olanı denemeye yöneliyorsunuz. Sosyal açıdan da son derece canlı zamanlar içindesiniz. Ancak çocuklarla ilgili konuların getirdiği sorumluluklar biraz keyif kaçırıcı noktaya gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Nisan 2018)
İsteklerinize ulaşmak için sabırsız tutum ve davranışlar içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Sabırsızlığınız insanlarla uyumunuzu aksatacak ve sizi aşırı tepki veren bir kişiliğe sokacak. Zihinsel olarak son derece aktifsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Kısmet ve mutluluk dolu bir gündesiniz! Aşksız ama dingin bir yaşam, sizi bugünlerde sanki cezbediyor gibi. Yıpranmış sinirlerinizle, uzun zaman yeni bir denemeye hazır olamayacakmış gibi görünüyorsunuz. Her şeyin yolunda gittiği iş ortamında, boşluğunu hissettiğiniz bir şey var!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Aile içindeki bir paranın nasıl değerlendirileceği konusunda sizin önerilerinize ihtiyaç duyuluyor. Kazancınızın artabileceği yolundaki beklentileriniz, şu günlerde pek gerçeğe uymuyor. Bir süre sonrası için ise, umut var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Yaşamınızda yenilikler yapma konusunda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve elinize geçen fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed