Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Belli bir konunun yatışması için daha esnek olmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak, bu kıvraklığınız ve zekanız olaylar üzerinde etkinliğinizin daha da artmasına yardım edeceğine olayların daha da büyümesi şeklinde sonuçlar da doğurabilir. Dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Bugün genel anlamda çok şanslı bir gün geçireceksiniz ve risk taşıyan iş görüşmelerinden kazançlı ayrılacaksınız. Bugün ailenizle bir araya gelebilir ve onlarla farklı bir yerlere gidebilirsiniz. Duygusal açıdan her ne kadar zayıf bir yapıda olsanız da, bugün insanlarla tartışma gibi bir olay gerçekleşmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Aşk veya iş ilişkilerinizde fevri olmaktan kaçının. İnsanlarla olan iyi ilişkileriniz bir anda bozulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2020)
İlgi duyduğunuz bir hobinize zaman yaratın bugün. İşin içinde bilgi ve o bilgiyi çoğaltmak amacı varsa daha keyif verici olabilir. Buna heyecan katacak bir ortak edinin. Tatlı bir rekabet zamanınızı kaliteli bir hale getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Bugün çok daha kararlısınız. Kariyerde ve amaçlarda akıcı koşullar sizi desteklemekte. Somut işler çıkarmak adına yaratıcı yanlarınıza güvenmelisiniz. Evde yaşanan kısıtlı koşullar aşılırken, hayattan daha fazla keyif almaya bakın. Farklı ve sıra dışı konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Başkaların dikkatini çekeceğiniz çalışmalar size başarı ve maddi kazanç getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Unutkanlığınız üstünüzde bu sıralar. Bunun bugün bir ceremesi olacak. Başınızı duvarlara vurabilirsiniz. Yeni iş haberleriniz var. İlgilenin onlarla. Bunlardan özellikle birinin koşulları sizi her anlamda kışkırtacak biçimde sunulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Partneriniz sizi kıskandırmaktan hoşlanıyor olabilir. Onun bu oyununa gelmeyin. İşinizle ilgili size verilmiş olan sözün yerine getirilmesi için bir süre daha tanımalısınız. Üstüne üstüne giderseniz ipleri koparmanız mümkün. Ne aleyhinizde düşünen var, ne de çalışan, içiniz rahat olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Tahsilat sorunlarınızda kısa vadede çözümler görünmüyor. Bazı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Borç, alacak konularında hayal kırıklıklarına elverişli bir tutum içersindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ocak 2020)
Baskın karakterli biri sizin adınıza karalar alıp bir nevi sizi yönlendiriyor. Bundan müthiş rahatsız olmanıza karşın bir şey yapamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed