Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
15 -18 Ocak arasında çekingen davranmaya eğilimlisiniz. Sorumluluğu olan sözler vermeyin. Mantıklı olsanız veya olmasanız da önce kendinizi engellememelisiniz. Satürn/Jüpiter ilişkisi yaşadığınız mekanı, aileyi ve çevre koşullarını etki altına alan bir astro etki. Aslında bu bir ilerleme efekti ama koşullar uygun olduğunda daha da doğrusu zamanlama iyi yapıldığında. Merkür ise düzenli ve sabrınız olmanız koşuluyla size şans verecektir. 15 Ocak sonrasında Venüs etkisinde ise kıskançlık yüzünden sorun yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Bu sıralar duygularınız hareketli ve değişken. Fakat ilişkilerinizin bundan olumlu etkilenmesi yönünde çabalar içine gireceksiniz. Topluluklar içinde ikilemde kaldığınız konular, bugünlerde öz eleştirel yaklaşımlarınızla belirginleşebilir. Buna açık ve niyetli olduğunuzun hissedilmesi, birtakım insanların daha anlaşılır tavırlar içine girmesini sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
AŞK: Karşı cinsin başınıdöndürmekte yetenekliolduğunuzu biliyorsunuz. Bugünenerjiniz düşebilir. Moralinizibozacağınıza hemen toparlanarakayna karşısına geçin.PARA: Mesleki konularda işyaşamınıza odaklanmanız gerekiyor. Sürekli izinalmak ve dolaşmak isteğiniz size yaramayacak.SAĞLIK: Güncel koşuşturmacalarınız sebebi ilespor aktivitelerinden uzak kalıyorsunuz. Bu dasizi kalp sorunlarıyla başbaşa bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Anne babalar çocuğunuzun ihtiyaçları için yeteri kadarına sahip olmadığınızı düşünmeyin. İhtiyaç tamamen göreceli bir kavram. Ama siz bunu doymayan bir canavar haline getirebiliyoruz kendi ellerinizle. Kapıları “yok yapamam” diye kapatmak yerine alternatifler sunmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Enerjik bir gününüzdesiniz. Ticari alanlardaki işlerinizde fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yeni anlaşmalar gündeme gelebilir. İletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir. Gün içinde yakın yerlerdeki tanıdıklarınızı ziyaret edebilirsiniz. Kardeşlere dair konularda hareketlilik yaşanabilir. Bakış açınız sayesinde yardımcı olabileceğiniz durumlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Önünüzde atlamanız gereken iki hendek var. Hazırlıksız olduğunuz aksamalar söz konusu, ama altından kalkmayı başaracaksınız. İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Dostluk adına gözden çıkardığınız bir para, yakında size geri dönebilir. Para sıkıntılarını soğukkanlı bir şekilde karşılıyorsunuz. Bu özelliğinizle de sarsılmadan kolayca doğrulabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Şubat 2021)
Ciddi ilişkileriniz olmasa bile, yakında dolaylı bir işbirliği içinde olabileceğiniz biri bazı problemler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed