Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
İkili ilişkileriniz, iş birlikleriniz ve ortaklıklarınız yaşamınız üzerinde etkili oluyor bugünlerde. Beklenmedik değişiklikler veya olaylar bakış açınızı da değiştirmenize yardım edebilir. Duygusal davranmanız sizi motive eden fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde zaman zaman huzursuzluklar söz konusu olabilir. Ev, aile, ülke konularının ön plana çıkabileceği bir gündeyiz. Bu anlamda hassasiyetlerimiz olabilir. Öğle sonrası saatlerde ise, fikir alışverişleri, uzlaşma veya yaratıcılık gerektiren konularda olumlu bir enerji akışı var. Ancak, gece saatlerinde, geçen hafta 4 Nisan tarihinde uzun uzun yazdığımız Uranüs’ün olumsuz görünümü tekrar kendini hatırlatabilir. Ani ve beklenmedik olaylar ve durumlar, hızlı düşünmenin yaratacağı yanlışlar, ani tepkiler, tartışmalar, ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar da ufak çaplı da olsa gündemde iki gün için. Provokatör kişilerden uzak durmakta ve riskli olabilecek her başlığa dikkatle yaklaşmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Hemen bugün bir toparlanma kararı alın. Biraz dağınık gidiyorsunuz. Bunalımınız fazla uzadı gibi. Biraz daha gerçekçi, objektif bakabilirseniz, hayata karşı duyduğunuz genel bezginliğin pek elle tutulur bir yanı olmadığını göreceksiniz. Siz bunu göremeyecek biri değilsiniz oysa. Sizde bir türlü duşa giremeyen girdikten sonra da oh çeken insanların cesaretsizliği var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
İlişkinizde ibreyi kendiyönünüze çevirmekistiyorsunuz. Bugün aşktançok çıkarlarınızı gündemdetutmak niyetindesiniz.Ancak sevgilinizin bunuanlamasını engellemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Sabah saatleri yapacağınız bir ödeme sizi biraz yorabilir. Ertelemek ya da ihmal etmek doğru yöntem değil. Maddi sorumlulukların yerine getirilmesi gereken bir gündesiniz. Yeni ve sürpriz iş bağlantıları karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Artan sorumluluklar nedeni ile hareketli bir hafta başlıyor. Gerek iş gerekse ailevi konular arasında bazı mücadeleler öne çıkabilir. Planlarınız ilerletmek için daha fazla çaba göstermelisiniz. Ancak aileyi ilgilendiren konularda sizi hassas kılan duygusal sıkıntılar olacaktır. Başarıya odaklanmalı, yaratıcı yanlarınınız öne çıkarabilme şansını kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Pratik ve mantıklı hareket edeceğiniz bir gündesiniz. İş çevrenizdeki olayları ve gelişmeleri sağlıklı olarak yorumlayabileceksiniz ve çözümler getirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Sudan sebeplerle günden güne uzaklaştığınız sevgilinizin, size karşı büyük bir bağlılığı var. İki üç güne kalmadan çok şaşıracağınız ikili bir görüşmeniz olacak. Şimdiden oturup bu görüşmenin stratejisini saptamanız gerekiyor. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza yansıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
Bugün gelirinizin yetersizliği ile alakalı bir görüşmeniz olabilir. Bu görüşmede şanslı olacaksınız. Son harcamalardan sonra tekrar doğrulmanız biraz zaman alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ağustos 2018)
İtici bulduğunuz insanlara düşüncenizi çok fazla belli ediyorsunuz. Bazı uyarılarınız daha ince yöntemlerle dile getirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed