Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Bugünlerde insanlar sadece kendileriyle ve kendi düşünceleriyle meşguller. Gerçekte ve aslında neler olup bittiği, gerçekler ve asıl olaylar onları ilgilendirmiyor. Sadece kendi fikirlerini, isteklerini veya koşullarını anons etmekle meşguller. Bunu bilerek hareket etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın boşlukta seyredeceği bugün de, samimi ve sıcak tavırlar geliştirebiliriz. Dün bir araya gelen Venüs ve Mars sevgi paylaşımlarını arttırmaya, aşk hayatımızda fırsatlar dağıtmaya devam ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Hayat dolu arkadaşlarınızla birlikte olmanıza rağmen yeterince eğlenemiyor, günün tadını çıkartamıyorsunuz. Son zamanlarda üzerinizde bir karamsarlık var, aşk ilişkinizin geleceğinden pek umutlu görünmüyorsunuz. Onunla yan yana iki yabancı gibisiniz. Bu hale gelmesinden, ikiniz de birbirinizi sorumlu tutuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
AŞK: Birbirinizle artık uyumluolmak için söz verdiniz adeta.Bugün aşk yaşamınızdakigelişmeleri kutlarcasına boleğlence tertip edebilirsiniz. Oaklınıza takılan tüm sorularıncevabını vermeye hazır.İŞ: Sevimli ve cömert olmanız daha fazla dostedinmenize yardımcı oluyor. Bu durumdaişinizdeki kariyer yükselişi moralinizi düzeltecek.SAĞLIK: Olumlu olayları yaşarken heyecan çokdoğal. Sinir sisteminizde gevşeme olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Kararsızlığınız yüzünden oldukça tatsız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizce çok dahice sandığınız bazı fikirleriniz nedeniyle çevrenizden olumsuz tepki alabilirsiniz. Maddi olarak rahatlamak için eski alışkanlıklarınızdan vazgeçip tasarrufa yönelmelisiniz. Aşk hayatınızda hiçbir hareketlilik görülmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Sizi mutlu eden ve hayatınıza değişik aktiviteler getiren gelişmeler var. Kendinizi geliştirebileceğiniz uğraşlarla güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Hayata daha açık ve mantıklı baktığınız bu günlerde çocuklarla ilgili konular devam ediyor. Duygusal paylaşımlarınızda daha özgür olmak isteyebilirsiniz. Ancak sizi bağlayan ve sorumluluk getiren ilişkiler bir kenara itilmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Bu günlerde işinize karşı nefrete yakın duygular içindesiniz. Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız, bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor. Bu bunalımınız uzun sürmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Kendinizi sevgilinize anlatmakta zorlanıyorsunuz ve bugün yanlış anlaşılabilirsiniz. Olaylar karşısında etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler vermeniz mümkün. İş hayatınızda yeni yatırımlar yapma arzunuz var. Ortaklarınıza ya da büyüklerinize danışarak planlamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Hesabını bildiğiniz için, sıkışık durumlarda kendinize yettiğiniz gibi, dostlarınızın da dayanağı olabiliyorsunuz. Ertelemek zorunda kaldığınız bazı harcamalarınızı bugün gerçekleştirebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ekim 2020)
Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız küçük sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bazı münakaşalar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed