Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Oldukça zevkli, masraflı ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Kendi gayretiniz, aldığınız kararlar ve uğraşılarınızla önemli sayılabilecek kazançlar sağlayabilirsiniz.Bununla birlikte dikkat etmenize rağmen masraflarınızda artış olabilir. Hoşunuza gidip de almadığınız bir şeyi satın alabilir ya da dost ve arkadaşlarınızı bir yere davet edebilirsiniz. Dostlarınızla ilişkileriniz inişli çıkışlıdır. Bazılarıyla daha iyi anlaşmanıza karşın bazılarıyla ise şu aralar ilişkileriniz soğuk olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Kendi çabalarınızla hayatınızı zorlaştırıyorsunuz. Hatalı seçimler ve inatçılık geçici de olsa bazı yalnızlıklar yaşamanıza neden oluyor. Sizi ilerde belki de büyük bir yalnızlığa götürecek olan özelliklerinizi gururla barındırıyorsunuz. Apartman toplantısı ya da benzeri bir küçük toplulukta yaşayacağınız bir olay uzun zaman belleğinizden çıkmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Aşk yaşamınızda önemli bir değişim olmamasına rağmen sürekli onun yanında olmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Yaşam kalitenizi belli bir ortalamanın altına düşürmek istemediğiniz için dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. Yakın çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Önemli konular gündeme gelecek. Sevdiğiniz kişiye karşı aşırı kıskançlık sergiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Eylül 2020)
İş ortamınızda beklediklerinizin dışında bazı gelişmeler olabilir ve bu gelişmeler canınızı sıkacaktır. Çevrenizde fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıkların olabilir. Mantığınızla duygularınız arasında bocalayabilirsiniz. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilir ve konuları yavaş düşünebilirsiniz.Planlarınız düşündüğünüz şekilde gelişmeyebilir ve beklediğiniz bazı haberlerde gecikmeler olabilir. Bugün işinizle ilgili konularda detaylara önem vermeli ve herhangi bir yeni karar almaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Aşk maceraları size enerji veriyor fakat başlarken dikkat edin. Çok farklı ve ilginç kişiler dikkatinizi çekebilir.Yakın dostlarınızla birlikte bazı sinsi ve keyifli planlar peşinde koşturabilirsiniz. Bu planlar, çalışma ortamında başınıza bazı dertler açabilir. Dikkatli olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Bu aralar bütçeniz ekstra harcamalar yapmaya uygun değil. Bir alacağınızın ödenmesiyle ilgili fazla iyimserlik içindesiniz, kısa vadede bir umut gözükmüyor. Bir satın alma işinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Eylül 2020)
Günün ilk bölümünde amaçlarınıza ulaşmak için çok daha fazla uğraşmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed