Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Bugün sizden daha güçlü olanlara karşı mücadele verme ve başarı kazanma günü olabilir. Bazı psikolojik gerilimlere sahipsiniz. Asabi dengenizi korursanız kazançlı çıkarsınız. Karşı cins ilişkileri açısından mükemmel bir dönem. Büyük bir fırsatla karşılaşarak size elde edilmez gibi görünen birisini baştan çıkartabileceksiniz. Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa birlikte olduğunuz kimsenin hiç beklemediğiniz sürprizleri olabilir. İstediğiniz kimse ile güzel günler geçireceksiniz. Birlikte çıkılan kısa bir yolculuk veya tatil olabilir. Maddi konularda bolluk getiren bir haber veya yeni bir işin başlangıcı olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Bilgilenme, eğitim ve iletişim konularında son derece aktif geçebilecek bir gün.Maddi konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Çevresel koşulları lehinize kullanabileceğiniz görülüyor. Zihinsel yönden aktif olmanız iş yaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı oluyor. Fakat ev ve iş yaşantınız arasındaki dengeyi kuramamak yüzünden gerilim yaşayabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Bugün meraklı, sahiplenen ve biraz da huzursuz birisiniz. İnsanların dikkatini çekmek için böyle davranışlar sergiliyorsunuz. Dış görünümünüz etkileyici olduğu için bunun rahatlığını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Paranın zor kazanıldığıyla ilgili bir kalıbınız varsa bu kalıbı değiştirecek bir gelişme yaşanabilir. Ancak eğer size kolay gelen bir değer varsa bu aslında uzun süre gereken emeği sarf etmiş olmanızdan kaynaklanıyordur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Eylül 2020)
İş yaşamınızda farklı bir konumda görünüyorsunuz. Bu konumun bir resmiyeti yoksa da, yakında bu anlamda hamlelere çok açık. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz daha imkanlı yeni ortamlara da yönelebilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Romantik bir akşam yemeği planı, sevgilinizle aranızdaki gerginliği yumuşatabilir. Bu geceyi, birbirinizin önemini düşünmek için kullanın. Evinizle ilgili tatsız bir olay yaşayabilirsiniz. Ancak sonradan alacağınız neşeli bir haberle moraliniz yükselecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Önümüzdeki günler içinde yeni sevinçleriniz olabilir. Küçük birikimlerinize karşı sürekli kışkırtılıyorsunuz. Birtakım tedbirlerle koşullarınızın göründüğü kadar olumsuz olmadığını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Özel bir konuda gözden kaçırdığınız bazı gerçekler var. Daha mantıklı hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed