Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Üzerinizdeki isteksizliği atıp, belli konuların üstüne gitmeli, eski alışkanlıklarınızı veya iş yapma stillerinizi hatırlamalısınız. Elinizi taşın altına koymaktan korkmamanızın karşılığını görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Geleneksel ilişkilerin dışında duruyorsunuz. Belli ölçülerde kuraldışı bakışınız, bazı dayanışmaların dışında kalmanıza yol açıyor. Bugünlerde çok ortak yanlarınızın olduğu birini fark edeceksiniz. Bu durum, bugüne kadar birbirinize uzak kalışınızdaki sübjektif koşullanmaları su yüzüne çıkartacak. Sizi bu yakınlaşmada mutluluk bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Kartınız Kader Çarkı... Bugün her alanda sizi tatmin eden konularla karşılaşacaksınız. Özellikle aşkta bir hayli verimli evredesiniz. Sevdiğinizle baş başa kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Talep ettiğiniz para nihayet elinize geçiyor. Bunun her kuruşunu önemli projelerinizin gerçekleşmesi için harcamalısınız. Aşk hayatındaki cömert tutumunuzu frenlemeniz lehinize olacaktır. Spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Kafanızda pek çok şeyi organize ederken ortaya koymakta sıkıntılar söz konusu. Şimdilik aceleci olmamalı, gereksiz huzursuzluklar yaratmamalısınız. İlişkilerde ise geri planda kalarak biraz düşünmeye ihtiyacınız var. Ancak geçmişe ait endişeler her açıdan yorucu olabilir. Gruplar içindeki etkinliğinizi ortaya koymalı fakat, başkalarının fikirlerine de açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
İşlerdeki durgunluk sizin dışınızda hemen herkesin konumunu etkiliyor. Siz ise basamakları ikişer ikişer tırmanıyorsunuz. İş yaşamınızdaki vazgeçilmezliğiniz, çalışma hayatına denk düşen özelliklerinizle ilgili.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Partneriniz bazı kararları almak için acele ediyor. Onun ısrarlarına direnmeye çalışmayın. Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olabilir. Gelişigüzel teşebbüsler, düşünce ve davranışlardan sonra pişmanlık duymak istemiyorsanız, şimdiden tedbirinizi almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Maddi konularda alacağınız kararların sizin kadar başkalarını da etkilemesi mümkün. Önemli harcamalar için onay vermeniz gerekebilir. Ani kararlardan kaçınmalı bilgisine inandığınız kişilerden destek kabul etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Temmuz 2021)
Bugünlerde beklemediğiniz harcamalar sizi bekliyor. Bu yüzden bugün yapacağınız harcamalarda tutumlu olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed