Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Bugün bir erkeğin düşmanca davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden tahriklere kapılmamaya çalışmalısınız. Anlatmak istediklerinizi tam düşünmeden konuşmamaya özen göstermelisiniz. Bu nokta haricinde aşk hayatınız duygusal açıdan oldukça yoğun geçecek. Ancak kendinizi duygularınıza fazla kaptırma tehlikesi ile karşı karşıyasınız. Unutmayın beklentileriniz ne kadar fazla olursa elde ettikleriniz sizi o kadar az mutlu eder. Dolayısıyla sevdiğinizden daha az şeyler beklemeniz beraberliğiniz açısından daha olumlu bir yaklaşım olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Sadakat duygunuz çok gelişmiş. Bunu da tam hak edildiği yerlerde kullanmayı biliyorsunuz. Bu yüzden sadık dost ilişkileriniz var. Haftaya hafif bir buruklukla başlıyorsunuz. Bunun nedenini siz de çözemediniz. Çok doyumlu bir ilişki yaşamanıza karşı, hafta sonunda dikkatinizin yine de bir yerlere çekilmeye hazır olduğunu gördünüz. Sebep bu gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Bugün, duygularınızda ısrarcı davranacak ve kendi isteklerinize her şeyden daha fazla önem vereceksiniz. Bazı konularda karar vermek zorunda kalabilir ve değer yargılarınızda zorlanabilirsiniz. Yeni kaynakların arayışı içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Kaçırılmayacak iş fırsatlarını vurdumduymazlığınız yüzünden tehlikeye atabilirsiniz. Başarılı olmak ve para kazanmak istiyorsanız hemen harekete geçin. Sevdiğinizle aranızdaki gerginliğe son vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Bugün gizlilik ve gizli düşmanlar konusunda hareketlilik gözüküyor. Çok dikkatli olmalısınız. İçinde bulunduğunuz koşullar nedenlerini tam kavrayamadığınız şekilde değişebilir. Ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Gizli düşmanlarınız yüzünden yanıltıcı bilgiler ve haberler alabilirsiniz. Tedbirli olun. Çok yönlü ve derinlemesine incelemeden karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2021)
İş arkadaşlarınız, gizlemeye çalıştığınız özverilerinizin farkında. Bu yüzden el üstünde tutuluyorsunuz. Belli, belirsiz diye itibar etmediğiniz bağlantıların özellikle biri, kaçan bir fırsat gibi görülüyor. Şansınızı kaybetmiş değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bu harcamalar uzun vadede sizin için sorun çıkartıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2021)
Zihinsel anlamda aktivitenizde bir artış olacaktır ve düşüncelerinizin doğruluğundan şüphe etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed