Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bugün ilişkiler ve ortaklıklar adına gayet zorlu etkiler mevcut. Bu konuda sorunlar yaşıyorsanız bunların dramatik bir şekilde ortaya çıkması çok muhtemel gözüküyor. Yaşadığınız bir olay bunun tetiklenmesine yol açabilir. Bu konuda sakin tavrınızla kendinizi rahatça ifade edebilmelisiniz. Yine ailenizde bu ortaklığa karşı çıkan kişiler size karşı baskıcı bir tavır takınabilirler. Kararınızdan vazgeçmediğiniz sürece size mesafeli yaklaşabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2018)
Ev ve diğer sosyallikleriniz arasında yerine oturtamadığınız dengeler, ilişkilerinizde yeni tartışmalar başlatma eğiliminde. Bu konularda tercihler yapma durumunda değilsiniz. Kültür, eğitim gibi konularda duyarlı olabileceğiniz bir gün. Kendinizle birlikte geliştirme gereği duyduğunuz inanlara ısrarcı yaklaşımlarınız, ters etkiler bırakabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
İstediğiniz her şeyi elde etmek için pes etmiyorsunuz. Aşkınızla ilgili kararları tek taraflı vermemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bu sabah saatlerinde ailenizden alacağınız sıcaklığı gün içinde yanınızda taşımaya çalışın. Eğer önlem almazsanız bunu size unutturacak ve belki de sizi kavga ortamına sürükleyecek kişi ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Artık iş hayatınıza yönelik olacağınız süreçlerin hazırlığı içindesiniz. Sizi harekete geçiren pek çok etki günün ilerleyen saatlerinde öne çıkacak. Aşırı davranışlar ve beklentiler içinde olmadan yeni destekler alabilirsiniz. Kazandığınız yetenekleri iş hayatında sunmak, yeni deneyimler kazanmak adına şanslı bir dönem olabilir. Sezgileriniz size çok şey söyleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2018)
İşinizle ilgili konularla fazla ilgilenmek istemeyeceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bugün kariyerinizle ilgili çalışmalara yönelebilir ve bu konuda bazı kimselerle görüşme yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Romantik bir akşam yemeği planı, sevgilinizle aranızdaki gerginliği yumuşatabilir. Bu geceyi, birbirinizin önemini düşünmek için kullanın. Evinizle ilgili tatsız bir olay yaşayabilirsiniz. Ancak sonradan alacağınız neşeli bir haberle moraliniz yükselecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2018)
Günübirlik bütçe yapmak bazen sizi çok zorluyor. Gün boyu bir hayli gerginlik yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz bir para son anda elinize geçebilir. Bir yakınızdan para konusunda eleştiri alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2018)
Pireyi deve yapabilir, bu tutumunuzdan dolayı özellikle iş alanında istenmeyecek sonuçlara sebep olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed