Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Başkalarının yaptığı ya da düşündüğü şeyleri değiştirmeye çalışmak zamanınızı alabilir. Sezgilerinize güvenmeniz sizinle aynı ilgi alanlarına sahip veya sizin gibi düşünen kişilerle bir araya gelmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınıza ve sosyal yaşamınıza yoğunlaşmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Büyük üzüntü ve birazda kıskançlıkla yolcu ettiğiniz dostunuzdan gelen haber sizi sevindirecek. Onun yeni yaşamındaki mutluluk, sizi biraz kışkırtabilir de.Bugünlerde içinizde her şeye karşı bir isteksizlik hissediyorsunuz. Yaşadığınız bu geçici bunalımın arkasında neyin olduğunu görüyor, ama bu sorunun çözümünün sizin elinizde olmadığını da biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Mecazi anlamların bugün kafanızı kurcalayacağını gözlemleyebilirsiniz. Bunları kafaya takmayın. Neşeli, esprili bir gün sizin için. Tadını çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Pazarlama, reklam ya da yabancılarla ilgili olabilecek meselelerinizde partnerinizin görüşlerini de alın. Sadece varlığıyla bile size bu konuda yapabilme isteği kazandıracaktır. Gereksiz dolduruşlardan kaçınmakta fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Öncelikleriniz yer değiştiriyor. İçinde bulunduğunuz gruplarda daha aktif görevler alabilirsiniz. Ortak çalışmaların hızlanacağı bugün yeni organizasyonlar dikkat çekecek. Dostluklarla olan paylaşımlar yanında sosyal hayatın içinde yer almak sizi dışadönük kılıyor. Kişisel adımlarınızı destekleyen fırsatlar aynı zamanda size yaratıcı olma fırsatı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Yaptığınız başvurulardan bu sıralar görüşme istekleri alabilir ve umut verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugünlerde geçici bir durgunluk dönemi söz konusu. Bu, sorunlu iş yaşamınızı yeniden tanımanız için fırsat olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Aşka büyük özlem duyuyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz gibi yaşamadığınızı düşünebilir ve kendinizi duygusal anlamda mutsuz hissettiğinizi düşünmeniz mümkün. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissedecek ve kafanızda geçirdiğiniz bir ilişkinin içinde olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Dar günlerinizi anımsıyor ve refahınızı dostlarınızla paylaşma ihtiyacı hissediyorsunuz. Birden düzelen ekonomik durumunuz, size refah denilebilecek bir yaşam düzeyi sağladığı gibi, ayrıca bir rahatsızlık da veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ağustos 2018)
Bugün küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed