Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Sınırlarınızı yeniden çizmeniz ve herkesin ihtiyaçlarına tam olarak uyduğundan emin olmanıza yardımcı olacak projeler içinde olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Başkalarının sizinle ve yaşadıklarınızla ilgili düşüncelerini pek de fazla önemsemiyor tavırlarınız, bazı sıkıntılara yol açıyor. Ama esas olarak sizi canlı ve dinamik kılan belki de bu özelliğiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir bilgi sizi biraz hareketlendirecek. Bu konuda önünüze konması muhtemel engeller, size sıkıntılı bir gece de yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
İşverenleriniz ve iş arkadaşlarınızla aranızdaki buzlar erimeye başladı. Hemfikir olduğunuz konularda uzlaşma sağlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Sevgilinizle uzun dönemli bir yaşamahazırsınız. Ancak bu kararınızı açıklamadanönce kendinize biraz dahazaman tanıyın. Çözemediğiniz çelişkilerideğerlendirip yolunuzun doğru olup olmadığınısaptamanız gerekiyor. Uzun zamandırbeklediğiniz para yakın zamanda ilinize geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Bugün harcamalarınızı yaparken duygusal durumunuz sizi daha fazla etkileyebilir. Parasal konularla ilgili korkular yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi daha mücadeleci olmanızı sağlayacak. Gelirlerinizi arttırma arayışına girebilirsiniz. Ek işlere başvurabilirsiniz. Eski iş arkadaşlarınızdan konuyla ilgili yardım alabilirsiniz. Hırslı ve isteklisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Son günlerde verimi arttırmak yerine, aksaklıkları ortadan kaldırma uğraşları içine girmeniz iyi bir davranış. Yeni olumsuzluklar yaşamamak için bir hayli çalışıyorsunuz. Çok yakında karşılığını alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemenizde fayda var. Hoş gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve kabiliyetlerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı, cesur adımlarla değişiklik peşinde koşun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Bu pazar parasal konularda yerinde kararlar vererek kişisel gelirinizi artıracak yollar bulabilirsiniz. Parasal konularda ikili ilişkiler de destekleyici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Karşılıklı olarak çok şey borçlu olduğunuz bir ilişkinizde küçük kırgınlıklar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed