Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Duygusal ilişkileriniz akışkan sayılmaz fakat cinsiyetinize göre ilişkiler bir iki gün farkla değişebilir. Erkekseniz kadınlar konusunda gelecek ayın ayın dördüıne kadar normal, dördünden itibaren daha iyisiniz. Kadınsanız, erkekler konusunda ayın 16'sından sonra sıkıntılısınız. Bu tarihten sonra erkeklerden bazı terslikler gelebilir
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Doğallığınız, içtenliğinizle ilişkilerinizde kolay kabul görmüş, yadırganmayan bir ağırlığınız var. Bazı sorunlarda tartışılmaz otorite gibi görülebiliyorsunuz. Birkaç gün içinde birtakım sıkıntılarınız olabilir, bunların bugünden önünü almanız gerekiyor. Özgüvenli biri bilinmenize rağmen birtakım ilişkilerinizde etki altında görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
AŞK: Aşk yaşamınızla ilgilidüşünceleriniz bugün netleşiyor.İçinizden geçenleri partnerinizlepaylaşma günü denilebilir. Sakinve kararlı tutumunuz size aşkyaşamınızda yenilikler sunacak.PARA: Hedefinize ulaşmakistiyorsanız bir takım fedakarlıklardankaçınmamalısınız. Mesleğinizi çok sevmenizerağmen tutarsız davranışlar sergiliyorsunuz.SAĞLIK: Gün boyu olumsuz düşüncelere kapılıpakşam pişman olacaksınız. Stresiniz iyice artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Kardeşiniz ya da yakınınızla geçireceğiniz bu sabahta karmaşa ve belirsizliklere hazırlıklı olun. Herşeyi hızlıca yetiştirmek adına plansız programsız hareket edip verim alamama ihtimaliniz var. Zorla da olsa ilişkiniz adına isteyeceğiniz destek beklentinizden farklı olsa bile gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Aralık 2019)
İş ortamınızda bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi bir an önce harekete geçmek ve bir şeyler yapmak zorunda hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Bugün iş yerinizdeki bazı kimselerin sinir bozucu tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendi gayretinizle inisiyatifi ele alacağınız bir işte önemli bir başarı kazanmanız olasıdır. Ancak, bunları başarabilmeniz için çevrenizdeki bazı engelleri aşmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Alacaklarınız ve borçlarınız birbirine karışmış durumda. Bugün herkesi şaşırtacak, bu konuda çok radikal kararlar alacaksınız. Çünkü başka şekilde yaşayamayacağınızı anlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Bugünkü önemli görüşmenizi biliyorsunuz. Hemen parlayan kişiliğiniz bugün size çok şey kaybettirebilir. Bugün sağduyuya fazlasıyla ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed