Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Üstlerinize üstün performansınızı gösterebileceğiniz ve takdir edileceğiniz bir gündesiniz. Bu alandaki hiç bir fırsatı kaçırmamalısınız. Fiziksel olarak da çok güçlü hissedeceğiniz bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Birkaç konuda ikilemler içindesiniz. Aldığınız çok çeşitli öneriler var. Bu konularda biraz ivedilik gerekebilir. Çevrenizdekilerin sorunlarıyla çok ilgili oluşunuz bir alışkanlığa dönüşmüş gibi. Uzun süredir kendinize zaman ayıramayışınız belli yorgunluklarınızın nedeni. Bugünler, kendinize yönelteceğiniz ilgiye çok uygun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Sağlıklı düşünemiyorsunuz çünkü aklınızı bir tek konuya odakladınız. Kendinizi önemsiz şeyler için sıkmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Yaşamınızda bazı yenilikler yaratmak niyetindesiniz. Ama alışılmış hayatınız sizin bu yeniliklere ulaşmanızı engelliyor. Kardeşinizin dolduruşlarına gelmemeye çalışın. Para konusunda sizden destek isteyenler eşinizi araya sokacaklar ama vereceğiniz cevap riskli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Sizi kısıtlayan kurallar ve değişen dinamikler psikolojik açıdan sarsıcı etkiler getirmekte. Özel hayata ve aile içi ilişkilere yeniden bakma zamanı. Biraz olayları kabullenmeli ve evde alınması gereken önlemlere göz atmalısınız. Bir yandan da eldeki kaynakların yeniden tanzim edildiği, paylaşımların öne çıktığı bir sürece ilerliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor. İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Sevgilinizle aranızdaki sorunlar birbirinizle açıkça konuşmadığınız sürece çözülmeyecek gibi. Problemlerinizin büyümesine izin vermeyin. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkıp sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. İş yerinde başarınızla büyük ilgi çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Büyük ödemeleriniz var. Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Onları daha ileri tarihlere erteleyebilme olanağınız yok. İşinize sarılıp burada yükselmek durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Eylül 2019)
Kafanızda çok sayıda plan olabilir. Yalnız, pratik hayata geçirmeniz çok rahat olmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed