Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Rutin hayatınızdan memnun görünüyorsunuz, eğer değilseniz belli düzeltmeler yapmanızda fayda var.Size verilen görevleri hızla bitirmelisiniz. Yetiştirilmeyen veya eksik tamamlanan işler nedeniyle eleştiri alabilirsiniz. Kültürel aktiviteler esnasında değerli bilgiler keşfedebilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Belli bir ilişki ya da iş birliğinizdeki beklenmedik bir değişiklik günün sonunda sizin için yararlı olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Bugün enerjik ve zinde olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Gün içinde alacağınız bazı haberler sizi harekete geçirecektir. Ailenizle iyiye doğru giden ilişkileriniz sizi olumlu yönde etkiliyor. Kararlarınızda ailenizi de yanınızda görmek sizi çok mutlu ediyor. Bugün akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Duygusal açıdan biraz içinize kapandığınız bir dönemdesiniz. Algılarınız son derecede yavaşlamaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Hissettiklerinizi sevgilinize açıklamanız için ortam ve gelişmeler çok elverişli. Duygularınızı kafanızda bir belirsizlik olarak barındırmayın. Büyük ihtimalle karşı taraf da aynı yoğunluğu yaşıyor. Meslek hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Bugün yanan yolda birleşen Ay ve Mars üzerinizde parlayıcı bir etki yaratabilir. Çevrenizdeki kişilerle konuşmalarınız hızla tartışmalara dönüşebileceği için dikkatli olmalısınız. Özellikle yeni kararlarınızı hayata geçirirken öncelikle sadece sizi ilgilendiren kişisel konulardan başlamalı, ilişkilerinizle ilgili adımları başka bir güne ertelemeye bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Haziran 2018)
İşlerinizdeki sallantılar geçici. Panik yapmanız hiç gerekmiyor. Yapacağınız bazı düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo, her şeyi kısa zamanda yoluna koyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Ay'ın konumu, evle ilgili yapmanız gereken bazı işleri gündeme getiriyor. Çevrenizde sizinle aynı fikirde olan kişilere yaklaşım tarzınız daha esnek oluyor. Bugün, sizden yaşlı kişilerin etkisinde kalacak ve onlarla çalışmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Para durumuzda bugün aldığınız ani bir haber üzerine bazı değişiklikler belirecek. İşlerinizi bir kenara bırakıp parasal konulara ağırlık vereceğiniz bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Haziran 2018)
Topluluk içinde yakalayabileceğiniz fırsatlar söz konusu. Kendinizi iyi ifade etmelisiniz. Bazı sorumluluklar üstleneceğiniz önemli görüşmeler yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed