Terazi Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2019)
Geri harekete geçen Satürn nedeniyle, bu haftadan itibaren 14 Ağustos tarihine kadar, iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili düzenlemeler ve toparlanması gereken yerlerin toparlanması, gelişim amaçlı iş seyahatleri, fikirlerinizi aktarabileceğiniz kanallar, eğitimler türünde durumlar söz konusu olabilir. Çok fazla çalışmanız gerekebilir. Kuzenleriniz, teyze, amca, kardeş v.b akrabalarınız ya da komşularınızla ilişkilerinizi düzeltme veya düzene sokma fırsatı bulabilir veya bu kişileri ilgilendiren problemlerle uğraşabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Perşembe gününden itibaren Ağustos ayının üçüncü haftasına kadar, Yay burcunda geri harekete başlayan Satürn bu süreçte, felsefeler, dinler, inanç sistemleri, etnik başlıklar, uluslararası konular, farklı kültürler, seyahatler, göçmenler, medya, iletişim, ideolojiler, hukuk, ithalat ihracat, turizm, yabancılarla ilişkiler, pasaport vb başlıklar, eğitim ve fikirler gibi içeriklerle anılabilecek konulara yeni bir gözle bakmamızı sağlayacak, bizim için önemli, iş, ilişki veya projeleri gözden geçirmemiz, eksikleri gidermemiz, sorunları ortadan kaldırmamız ve gerekli uyarlamaları yapmamız için kısıtlanmış hissedebileceğimiz bir iyileştirme dönemi vaat ediyor. Yukarıda sizler burcunuza göre hangi alanları toparlıyorsunuz bunları ele aldım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Haziran 2019)
Bugün kendinizi yeni konulara ve öğrenmeye açık hissedebilirsiniz. Yabancı kimselerle yapacağınız görüşmeler ve tanışmalar size yolculuk fırsatını beraberinde getirebilir. Güvendiğiniz kişilere danışmak yerinde olacaktır. Beraber de hareket etmeyi düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2019)
Aileniz ve partneriniz arasındaikilem yaşıyorsunuz. Biraz dahasabırlı olursanız aileniz aşkınızasaygı duyacak. Başkalarına yardımetmeniz kalbinizin temizliğinigösteriyor. Maddi yönden zorama dar günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2019)
Bugün sizi gerginleştiren insanlara prim vermeyin. Dışarıda olan olayları aile içine taşımayın. Eğer eşinizle bir sürtüşme yaşamışsanız bunun evin havasını bozmasına müsaade etmeyin. Yumu-şatıcı sohbetlere ihtiyaç var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2019)
Ortaklıkların getirdiği parasal uğraşlar sizi oldukça uğraştırdı. Pek çok sorununuzu aşmanıza rağmen, beklentileriniz büyümekte. Başkalarının kaynaklarından yararlanma fikri olumlu olsa bile, bu konuda ölçülü davranmalısınız. Eşin duygusal durumu ise sorunlar taşıyor. Daha duyarlı hareket etmeniz halinde yakın ilişkilerde ılımlı bir hava esecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Haziran 2019)
Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılabilir. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Haziran 2019)
İlişkiye yönelik dış değerlendirmeleri belli bir çizgide tutabilir, günlük sorunları kalıcılaştırmaya yarayan abartılardan vazgeçerseniz mutluluk var. Bugün çalışmalarınızı pek de büyük bir istekle sürdüreceğiniz söylenemez. Daha başka istekler içinde bulunabilirsiniz. Şartlarınızı çok fazla zorlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Haziran 2019)
Parasal olarak şanssız bir gündesiniz. Maddi kayıplar söz konusu olabilir. Evinize yapacağınız bazı harcamalar bütçenizi sarsabilir. Birikimlerinizin bir kısmını bugün harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Haziran 2019)
Ciddi ilişkileriniz olmasa bile, yakında dolaylı bir işbirliği içinde olabileceğiniz biri bazı problemler yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed